Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Lányok! Fáj amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Fáj amikor megjön? Mikor jön meg?

Figyelt kérdés

Anyuka vagyok lányom van de én már nem emlékszem arra hogy nekem hogy történt

Kérlek segítsetek

Csak annyit mondjatok hogy fáj - e amikor megjön?

Hány éves korban jön meg?


2011. nov. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem még kcsit sem fáj :) olyan meglepi szerű...

amúgy én gyorsan érő vagyok

és tavaly jött meg először.

emlékszem orvosnál voltam amikor jöttem haza hogy át öltözök egy nagy piros vérfolt volt a bugyim közepén, nyomban szoltm anyumnak...


12/L

2011. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 évesen jött meg először, 19 éves koromig úgy, hogy észre sem vettem, azóta vajúdok az első napon.
2011. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első előtt pár héttel volt egy olyanom, hogy összeestem (előtte még soha nem estem össze). Majd ha jól emlékszem 2 héttel előtte egy nap egyszercsak iszonyú erős hasi görcseim lettek, kb egy órát tarthattak, és épp vendégségbe mentünk, ott csak még rosszabb lett, akkor aztán elmentünk a kórházba, ott meg mire sorra kerültem, elmúlt a fájdalom... (ugy fájt, mint ahogy most szokott, 23 évesen, és most sem birom ki gyógyszer nélkül). Anyum mondta, hogy lehet meglesz hamarosan az első mensim, és attól volt. Meg is jött hamarosan, de akkor meg egyáltalán nem fájt, csak foltos lett a bugyi, onnan vettem észre. Az utána következő kb 2 évben nem ismertem menstruációs fájdalmat, míg a barátnőm jóformán haldoklott tőlük. Neki pár hónappal előttem jött meg.
2011. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok-lehet több évig sem fájt, mint kettő, bocsi, erre nem annyira emlékszem. 12 voltam amugy, mikor megjött először, ez lemaradt.
2011. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


nekem az a jele hogy előtte olyan 2 héttel egészen a haviig sokat eszek, pedig én nem vagyok nagy étvágyú, de olyankor 3 szendvics egy falásre, 2 tányér minden fogásból az ebédnél :)

ez a jele

2011. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!