Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam?

Figyelt kérdés

Van egy 43 éves férfi, aki a lelkileg még csak 20 (sőt, testileg is csak 30), nincs felesége, sem gyereke (gyereket nem is akar, azt mondta, hogy az nem neki való) és amolyan művészlélek (zenész). No, most vele valahogy nagyon vibrál a levegő, nem találkoztam még vele hasonlóval és úgy érzem, hogy ő is kedvel engem (dalt is írt rólam), csak őt is aggasztja a korkülönbség.

A második alternatíva egy 23 éves, átlagos srác, kedvelem őt is, de nem szeretem.

A szívem inkább az elsőhöz húz, csak aggaszt a korkülönbség.

Mit tegyek?

N/19


2011. ápr. 11. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nah jellemzo, tipikus noi hozzaallas...

ott lenne az ertelmes, normalis hozzaillo srac (aki termeszetesen a masodik) de neki egy idetlen, felelossegvallalas minimumara is keptelen luzer kell, mert... mert miert is? mert csak...

Amit kene: az elsovel megdugatod magad, aztan mehet a levesbe, a masodikkal meg osszejossz es probalod megbecsulni. Ha nem sikerul beleszeretni, meg mindig le lehet majd pattintani egy ido utan.

Amit fogsz: osszejossz az elsovel, akirol persze felev utan kiderul hogy amilyen romantikusan vonzo volt tavolrol annyira nulla egy parkapcsolatban (mit gondolsz, miert nincs parja negyveniksz evesen?), es csodak csodajara NEM pont te leszel az aki majd megvaltoztatja... (ha lenne olyan akkor mar lett volna).

Ekkor majd leesik hogy de milyen rendes is volt az a masik srac, csakhogy neki addigra bekotik a fejet, te meg sajnalhatod magad, vagy irhatsz ki ide kerdeseket "hogyan szerezzem vissza a vonzalmat" cimmel (sehogy, mert akkor mar hulye lenne veled szobaallni).

2011. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval
2011. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elso tokeletesen leirta ahogy altalaba a lanyok gondolkoznak.Sajnalom hogy igy megy :|
2011. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
talán neked kellene tudnod. de én is úgy gondlom, hogy egy tipikus hülye pi*csa, női felfogás! nyilván az a fószer lenne a rossz választás, normális lány fejében nem merülne fel -csak hát nincs normális-. szerintem válaszd azt! legalább megkíméled szegény csóró "átlagos" gyereket magadtól, aki csak egy "alternatíva"! 43 éves lelkileg csak 20, testileg 30, művészlélek pffffff.......
2011. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na!

egyik sem!

majd ha olyan jön, aki tényleg hú, akkor hiába lesz még 20 másik mellette, tudni fogod, hogy kit válassz.

2011. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válaszd a zenészt, megérdemled.
2011. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!