Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik férfit válasszam, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Komoly kapcsolatban gondolkodom kizárólag, családra, gyerekekre vágyom pár év múlva, szeretném, ha megvalósulna.


1.Van egy 6 éves kapcsolatom. Idősebb tőlem a párom. Ő már érett szerelem téren. Beszél róla ugyan, de egyszer azt mondja szeretne családot, de nem látok rá reményt. Amikor ezt elmondom, azt válaszolja, minek ebbe az országba. Nme törekszik arra, hogy saját lakásunk legyen, egyedül meg mit lehet tenni? Támogatja a szüleit, nekünk így soha nem marad semmi, elegem van, hiába nincs közös jövőm vele, mégis egy stabil kapcsolat.


2. Nme rég megismertem a saját korosztályomból egy férfit. Nem csaltam meg a párom, csak ez a férfi közeledni próbál hozzám. Azóta, hogy ismerem, vidámabb vagyok, eltudom vele képzelni a jövőt, mert hasonlóan gondolkodik, mint én. Talpraesett, nem egy anyuci csicskája.


Mot mit tegyek, maradjak a stabilban és felejtsem el a másikat, vagy lépjen arra, amerre jónak látom, mert vele most boldog vagyok, elég hozzám szólni , rám néznie. Teljesen felvillanyoz engem puszta szavakkal, a természetével.


Mit tegyek Istenem? Nem bántásokat kérek, tanácsot, ti mit tennétek? Még a párom is megjegyezte, hogy kividultam az elmúlt időszakokban, nem vagyok depressziós már. Na igen, a párom egykor meg is csalt, én pedig be vagyok fásulva úgy érzem.


2011. nov. 7. 15:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben néhány hétig egyik férfival sem találkoznék, hogy a befolyásuk nélkül tudjam tisztázni az érzelmeim. Szerintem a 6 éves kapcsolattól nem sok jót várhatsz.
2011. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Én úgy érzem, az új srácot szeretem, de mégis sajnálom a régit. Egyszerűen képtelen vagyok tisztán látni.


Hogyan lehet ilyenkor letisztítani a gondolatokat? Van tapasztalatok?

2011. nov. 7. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!