Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csajok szerint jó pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok szerint jó pasi vagyok, akkor miért nem érdeklődnek irántam?

Figyelt kérdés
Csomószor szokták mondani, hogy milyen szép fiú vagyok, meg hogy milyen sok csajom lehet, stb. Meg sok csajt is megkérdeztem már, és mindegyik aztmondta, hogy jól nézek ki. Eddig összvissz 2 csaj nyomult rám, de egyik sem jött be annyira. Én igénylem, hogy a csajok szedjenek fel, mert nem vagyok nagydumás és ezért önerőből nem jönne össze szerintem. Nálam sokkal rosszabbaknak van állandó barátnője, meg szexpartnere...Mikor bejöttem valakinek, az soha nem mondta meg, hanem mástól tudtam meg, hogy bejövök ennek meg ennek...
2011. nov. 11. 16:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak azért mondták hogy jó pasi vagy mert nem akartak megbántani,vagy egybe nőtt a szemöldököd...
2011. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Sokszor csak úgy maguktól mondják, meg mosolyognak rám, sokat néznek, sokat szemeznek velem. Meg azért én is látom a tükörben, hogy nem vagyok ronda...
2011. nov. 11. 16:50
 13/22 anonim ***** válasza:

hát öcsém én sem vagyok nagy robin hood, de azért egy csajhoz oda merek menni, ez az alap.

Az meg hogy beszari vagy az már nem az én bajom.

vegyél be 1 marék viagrát és hagyd hogy a f*szod vezessen xD

2011. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondják, hogy jó pasi vagyok, de én még a ködöt is megdugom, te lehet,h jó vagy csak az a baj, hogy luzer is
2011. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nézhetsz ki bárhogy ha nem szedsz fel csajokat, viszont lehet valaki ronda is ha jól tud csajozni simán kenterbe ver téged:D
2011. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
amúgy meg elárulom, hogy más férfi iránt sem érdeklődnek a nők, ránk várnak hogy mi lépjünk, nem halsz bele, lesz elutasítás de aztán lesz barátnő is.
2011. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nohisz ha szemeztek akkor menny oda hozzájuk :D a nők úgyse fognak odamenni hozzád, mi szeressük ha egy pasi magabiztos és tudja mit akar. Nem elég jól kinézni, azért kell valami fellépés is.
2011. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17:10 ennyire válogatósak vagytok csajok?De ha meg nem néz ki jól valaki és úgy megy oda elutasítjátok.
2011. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ma 16:56-nál a pont!:)

Kitörölheted a jóképűségeddel, ha közben egy félénk nyuszi vagy.

2011. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát azért nem, mert ha nem lenne, akkor a mai napig nem lett volna csajom :D
2011. nov. 11. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!