Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire zavaró lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire zavaró lehet?

Figyelt kérdés

177 cm és 51-52 kg vagyok. A volt párom azt mondta hogy nem lehet velem élvezni az együtt léteket, mert hogy túl sovány vagyok és nincs rajtam mit fogni. És ezért is szakítottunk :/

Ez tényleg ennyire fontos? Ha igen akkor miért hallani mindenhonnan azt hogy soványnak kell lenni mert ha nem vagy az akkor nem is számítasz? 18/L


2011. nov. 12. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Valakinek tetszik, valakinek nem. Én a vékony lányokat szeretem. 22F
2011. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is imádom a vékony lányokat, mondjuk én is vékony vagyok. Olyat keress, aki nem azokat szereti, akiken van mit fogni, hanem olyat aki a vékony lányokat szereti, mint, pl én :D
2011. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

én nem érzem úgy hogy ne lenne mit fogni rajtam..az alkatomhoz képest nagyok a melleim és a popsimmal sincs gond. Nem tudom mit akart még fogni rajtam :D

Csak fura, mert elvileg a női ideál magas vékony és eddig ilyen barátnői voltak. :/

2011. nov. 12. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarta megmondani az igazságot, ezért ráfogta erre. Ne bánd, hogy megszabadultál tőle. 22F
2011. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak férfiak, akik a teltebb nőket szeretik és vannak, akik a vékonyabbakat.

Ugyanígy van ez a nőkkel, én élek halok a mackós pasikért, más az izmos kisportolt férfiakra bukik.

Embere válogatja, ti nem passzoltatok össze,ez van,majd jön más, aki szemében te leszel az ideál :)

2011. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

figyelj, a soványság és a vékonyság nem ugyan az...

persze itt számít az alaki is, nekem pls a szélesebb csípőjűek jönnek be jobban.De hogy jó alakod van meg, hogy kivannak a csontjaid az tényleg nem ugyanaz :D

17/F

2011. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!