Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnyább lányok is a jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyább lányok is a jóképű fiúkra vágynak? Vagyis csak azoknak adnak esélyt?

Figyelt kérdés
Mi ez a túlzott elvárás a lányok részéről? Pedig ők nem is szépek, mégis olyat várnak el, hogy pasijuk legyen hurrászuper. Vagy ezzel szeretnének kompenzálni valamit?
2011. nov. 13. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Miért nézed le őket?


18F

2011. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A szépség még mindig relatív, ami az egyiknek szép, a másiknak ronda ;)
2011. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, hogy relatív. Miért tetszik ilyen Tom Cruise külsejű pasas akkor majdnem minden lánynak?
2011. nov. 13. 11:54
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem tetszik :D milyen lóképe van már és túl izmos is :D
2011. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Fiatal korban persze, hogy mindenki egy kirakar pasit akar magának. Hiszen a többiek véleménye mérvadó!!!!!


Képzeld el, menyire tetszene neked, ha a te csúnyácska fejed mellett ott díszelegne a kezeden egy 11/10-es csaj! És telelennél az élő példa, hogy ronda srácnak szép maca is járhat!


(természetesen nem tudom, hogy milyen a kinézeted, csak példa volt)


Persze az ember nődögél és szép lassan rájön, hogy a boldogság nem a többiek véleményétől függ. De addig sok víz lefolyik a Dunán.

2011. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Itt nem a lókép a lényeg, hanem az hogy elolvadnak a mosolyától meg a két szép szemétől a lányok. Ez olyan mint Béres Alexandra vagy Labancz Lilla, hogy ló fejük van, de kegyetlenül szép szemeik és szuper testük van, és minden pasi oda lenne egy ilyen nőért. A nők is így vannak ezzel. Nem az arc a lényeg, hanem a SZEM.
2011. nov. 13. 12:16
 8/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért nem tudom milyen lóképről beszélsz kedves kommentelő?


[link]



Ha neki lóképe van, akkor az emberek kb 95%-ának is lóképe van, mert egy átlag emberi arc hosszabb mint az övé. Meg tegyük hozzá, hogy a férfiak arca nagyobb mint a nőké, nagyobb az állkapcsunk, nagyobb a koponyánk. egy férfinek akármekkora feje is van, ha szép az arcberendezés és szépek a szemei, akkor igenis jóképű lesz nagyon sok lány számára.

2011. nov. 13. 12:21
 9/19 anonim ***** válasza:
Én speciel a páromtól olvadok el, és nem a "sztároktól". Jó akkor nincs lófeje, akkor meg nagy az orra :D mindenkinek vannak hibái, kb. 13 éves koromban leszoktam arról, hogy hírességekről álmodozzak :D.
2011. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ismert embereket/sztárokat felhozni nem ér, hiszen lehet Tom Cruise mellett is elsétálnál ha nem lenne sztár! Nem mindenkinek ugyan az a szép, de persze vannak azért olyan arcvonások és testformák amik nagyon sok embernek tetszenek! A kérdésedre a válaszom pedig: Persze hogy a csúnyább lányok is szívesen lennének együtt egy jóképű pasival, viccelsz na ná! Te is szívesen lennél együtt egy gyönyörű nővel ezzel mindenki így van. Aztán jön a valóság ahol már másképp működnek a dolgok és a külsőn kívül igen fontos még rengeteg más dolog is és ilyenkor fordul elő a másik kérdés: Miért látok annyi jó csajt ronda pasival? Na...
2011. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!