Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem meg? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg? L/15

Figyelt kérdés

Most mentem gimibe, és összeismerkedtem egy sráccal, találkozott is velem, csak sajnos akkor már együtt volt egy csajjal. Olyanokat írogatott nekem hogy szépségem, meg mindig érdeklődött, mivel egy szakkörünk van, kihívott beszélni, hogy ő most boldog, éljek nyugodtan, pasizzak, ne legyek túl szerelmes hiszen majd összehoz minket a sors. És ilyen felbátorodom. De amikor meglátom, hogy a csajával van, öleli,puszilgatja, és írogat mindig szépet az üzenőfalára, valami össze törik bennem!

Akarom azt a fiút!! A barátja szerint akár fél évet is várnom kell rá!! Mit tegyek?? El felejteni nem fogom, szóval ezt a tanácsot ne is adjátok.


2011. nov. 13. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ez komoly majd amikor veled van gondolj arra h van fél éved a következő váltásig :)
2011. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudod, amilyen a mostani barátnőjével olyan lesz majd veled is. De megérdemled.
2011. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!