Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek? Az a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zümy kérdése:

Hogyan felejtsek? Az a helyzet, hogy szerelmes vagyok egy tanáromba..

Figyelt kérdés
De télleg igaziból nem csupán azért mert fiatal vagyok (13 éves.)Amúgy sokkal éretebb vagyok...néha felnőtnek érzem mgam:)Szóval tudom,hogy úgyse lesz köztünk semmi és kérlek most ne ítélkezzetek,mert csak az ért meg akivel már megtörtént.Nem tudom elfelejteni.Azonkívül,hogy lógjak a baráttaimmal,mozizzak,töltsem ki vmi.jó hobbival a szabadidőm,nézek más korombéli fiú után,nem tudnátok mondani valamit?...:(nagyon fáj,hogy soha se lehet az enyém.De nem tudok felejteni.Bocsi,hogy hosszú lett.Ha van már ilyesmi élményetek nyugodtan írjátok le.Köszi előre is.
2009. máj. 9. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

13 évesen még nem vagy felnptt, nagyon sajnálom

és ne is próbálkozz be, ha még 17-18 évesen is tetszik, majd akkor

2009. máj. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és igen tudom ,hogy most nem lesz belőle semmi,nem is fogok közeledni.Max.majd kb 20 évesen,de akkor se biztos:)...Köszönöm,amiket írtatok páran tudtak segíteni.Mégjó,hogy vannak rendes emberek:D...Am a tanár normális:D..csak én nem :DxD
2009. máj. 10. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!