Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy férfit, akibe már fél éve szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Ő kapcsolatban él,de tetszem neki. De nem tudja,hogy szeretem,nem mertem még megmondani neki! Segítsetek,nem tudom mit csináljak! Azt nem tudom megtenni hogy nem találkozom vele többet...úgy kéne kiszeretnem belőle,hogy közben jóban vagyunk.Ez működhet?
2008. nov. 22. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha találsz valaki mást...

Vagy nagyon sok idő...

2008. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg összeszedném a bátorságom és megmondanám neki,akkor változna valami? Úgy értem hogy lehet, hogy összejönnénk? Vagy inkább felejtsem el?
2008. nov. 22. 17:01
 3/7 Chupachups ***** válasza:
En is igy voltam, csakhogy a baratnom volt belem szerelmes 2 even keresztul. O megmondta, mindent megtett ,hogy egyutt legyunk.En nem nagyon akartam, de vegul csak oszejottunk, es nagyon boldogok vagyunk, beleszerettem en is, aminek nagyon orvendek:)
2008. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megmondod neki, akkor biztosan megoldódik a helyzet...

- összejöttök


vagy


- elutasít >>> nem leszel kétségek között

2008. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,valahogy tudatni kéne vele,de már egy csomót beszélgettünk mindenféléről,meg ki is mutattam neki,hogy tetszik,ezekből csak rájöhetett,hogy mi a szitu,nem? Vagy csak azt hiszi hogy barátkozni akarok vele? Na ne már...

Áá,biztos azért nem akarja venni a lapot,mert barátnője van...amit megértek,csak akkor ne flörtölne meg hitegetne engem állandóan...mindig bámul meg mosolyog rám,le nem venné rólam a szemét...szerintetek akar valamit? Nagyon jó lenne,ha írnátok,mert egyszerűen nem tudom,hogy mit gondoljak! Mért csinálja ezt?

2008. nov. 22. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a kiszeretés az nem fog könnyen menni, azt most megmondom, több hónap, év is eltelhet addig, amíg valóban elfelejted.

Hogy mit cisnálj a reakciókból ítélve?

Hát tedd, amit jónak látsz.

Ha sereted, úgysem fogod megbánni.


Egyébként ha ez megnyugtat, akkor hasonló helyzetben én is voltam, ezért írok ennyire magabiztosan.

És néha rosszul fog esni, hogy ez a helyzet, de végül, miko van akár két percetek is, boldog leszel, és örülni fogsz,hogy ennyi van.

És mondd meg neki, atól csak te leszel biztosabb a szituban, hogy akkor most mi is a helyzet.

Te fogsz előbb utóbb megnyugodni tőle.

Ne félj, hogy mit reagál, hidd el, hosszú távon jobban jársz, ha mindent kiálalsz, ha nem is egyben, de szép fkozatosan:):):)

2008. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát,köszi a tippet,szerintem ez lesz...akkor legalább tudni fogom hogy mi a helyzet.Mert ha tegyük fel elutasít,még mindig jobb mint ami most van.Legalább tovább tudok lépni.De azért a szívem mélyén remélem, hogy nem kötődik annyira már a barátnőjéhez és hogy érez vmit irántam...legalábbis ahogy rám néz,meg viselkedik velem,mindig úgy érzem,hogy nem vagyok neki közömbös...Hát,majd meglátjuk...:)
2008. nov. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!