Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet sikeres egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

A haverom barátnője, erősebb a haveromnál.

A nő teljesen átlagos erőben, a haverom túl sovány férfi létére.

Nem értem ,hogy egy ilyen jó nő mit akarhat egy ilyen férfitől mint a haverom.


2011. nov. 16. 23:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Savanyú a szőlő?

Valamiben jobb a haverod nálad ha őt választotta ez a jó nő.

Ha tényleg a haverod akkor örülj a boldogságának.

2011. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nagyon férfias egy olyan fiú, aki belemegy egy kapcsolatba úgy, hogy a lány magasabb vagy erősebb vagy többet keres, stb., mert az ilyen fiú magabiztos és nem attól érzi magát férfinak, hogy erősebb egy nőnél...
2011. nov. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az utolsó írta.
2011. nov. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerelmes. Ennyi. Nem társadalmi elvárásban meg kilóban mérik a szerelmet. Egyébként meg nem tudom, mit töröd magad ezen a kérdésen ennyire, ha annyira nem vagy féltékeny, uggggyan...
2011. nov. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én elsőkézből tudok erre válaszolni, mivel a párom 1-2 centivel alacsonyabb és kb 5 kilóval könnyebb nálam. Én teljesen átlagos, sportos testalkatú vagyok (168cm/60kg).


01:50 helyesen látja, annak ellenére hogy kisebb nálam, rendkivül férfias. Rettenetesen magabiztos és van egy kiállása, emiatt úgy érzem bármikor meg tudna védeni. Talán még verekedés esetén is (bár annyira nem valószinű, hogy ilyen szituba keverednénk). És mivel sovány, jobban látszódnak az izmai, ami roppant szexi :o) De ami lényegesebb, hogy ezek mellett a belső tulajdonságai olyanok, amiket fontosnak tartok egy kapcsolatban.


Egy igazi kapcsolatban nem minden a külsőség. A haverod barátnője lát a haverodban valamit, amit te nem veszel észre. Lehet borzasztóan figyelmes, van egy bizonyos kisugárzása, vagy lehet tökéletes az ágyban.

De nem is neked kell hogy bejöjjön a haverod...

2011. nov. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A párom alacsonyabb nálam. Tőlem is sokszor azt kérdik, MIÉRT? Azért mert több mint 4 éve szeretjük egymást. Más magyarázat nincs...
2011. nov. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a kérdezövel van baj: mióta számit egy sikeres kapcsolatban a partnerek súlya?

Én soha sem kerestem egyetlen férfi mellett sem FIZIKAI biztonságot, ugyanis egy verekedös állattal nem tudnék együtt élni, másként meg nemértelmezhetö a "biztonság" szó.

NEKEM a biztonságot az jelenti, hogy hüséges, becsületes, szeret és kitart mellettem, de az, hogy nagydarab, verekszik, agressziv - ez NEM.

2011. nov. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 IQnindzsa ***** válasza:
Természetesen, lehet sikeres egy ilyen kapcsolat ha elfogadják és szeretik egymást kölcsönösen. Sajnálom, hogy ilyen véleménnyel vagy a haverodról. Az utolsó mondatodból csak úgy csöpög a féltékeny irigység.
2011. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok irigy, csak nem értem ,hogy egy nő mit akarhat egy nála gyengébb férfitől"


Mi bajod van? Szét szteroidoztad az agyad és így sem kellettél senkinek, de a sovány haver igen?

Hihetetlen, hogy egyeseknek mekkora problémájuk van, bár nekem lenne az a legfőbb gondom, hogy a haverom milyen csajjal jött össze, de magasról leszarom.

2011. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A csajok ilyenek...Nekem külsőm egész jónak mondható, sok csajnak bejövök, viszont nem vagyok nagydumás. Ezért hosszú ideje nincs már csajom, míg nálam 1000-szer rondábbaknak meg mindig van. Lehet hogy a haverod szórakoztató, televan önbizalommal, ezért van vele a csaj.
2011. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!