Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sms-ben hogy valljak szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sms-ben hogy valljak szerelmet?

Figyelt kérdés
Egy fősulira járunk és megvan a telefonszáma, szerintem Ő nem igazán tudja, hogy ki vagyok (egy hónapja mutatkoztam be neki). Nem ismerem, de ez teljesen szerelem első látásra :) Küldenék neki sms-t, mit írjak, ötletek?
2011. nov. 18. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

B*lfasz...

1. nem tudja ki vagy.

2. nem ismered.

3. b*lfasz vagy.

2011. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2011. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

:D :D :D


SMS t felejtsd el.


tehát.. látom alapvető gondjaid vannak... :D


önbizalomhiány stb.


elmész a sarki vegyesboltba. Veszel 2db. "Kevert" nevü varázsitalt (kicsit). Megvárod, amíg látótérbe nem kerül a csaj, leginkább egyedül, nem a bolond havernőkkel. pl. megy hazafelé. Beküldöd a 2 felest, úgy hogy ne lássa. (azért kevert, mert jó íze van és nem büdös a lehelleted utána, és az erősebbet gondolom nem birod..).

Odamész a lányhoz. Mosolyogsz. "Szia, Jenő vagyok.(saját nevedet mondd) biztos nem emlékszel rám, de én nem tudom elfelejteni szemeid gyönyöró csillogását... Meghívhatlak egy kávéra/sörre/mákos kiflire?"



ennyi

2011. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D
2011. nov. 18. 13:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp sms,akkor kérdezd meg,hogy nincs-e kedve összefutni veled?Aztán onnantól,ahogy jön,csak szépen,mindent egyenesen,őszintén.:)22/F
2011. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy valószínűleg nem emlékszik rám, bár én szólítottam le az utcán szóval lehet, hogy nem felejtett el :)
2011. nov. 18. 13:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy emlékszik.
2011. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és akkor mit írjak neki, ha emlékszik rám ? :)
2011. nov. 18. 16:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Sokat törtem a fejem,megszületett a nagy mű.


Hogyan cserkésszük be az áhított férfiút,sms segítségével?


Szia!Nincs kedved megismerkedni,egy aranyos,kedves,szép,mosolygós,bátor,valamint rettentően szerény lánnyal?


Erre ő válaszol:

Te meg ki vagy és honnan a fenéből tudod a mobilom számát?


Erre te:

Én xy vagyok,lehet már nem emlékszel rám,úgy egy hónapja mutatkoztam be neked,de azóta sajnos nem találkoztunk...



Erre ő:

Húha,így hirtelen nem emlékszem rád(pedig valójában igen,vagy kell még neki 5perc),de jól hangzik,hol találkozzunk?


Erre te:

....


Hirtelen nem jut jobb eszembe,de minél egyszerűbb,annál jobb,hiszen fiúról van szó.Egyébként meg le a kalappal előtted,hogy mersz kezdeményezni,nekem tök szimpi vagy!

2011. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :) sokat segítettél, majd ráveszem magam és írok neki :) köszi mégegyszer
2011. nov. 18. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!