Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sms-ben hogy valljak szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sms-ben hogy valljak szerelmet?

Figyelt kérdés
Egy fősulira járunk és megvan a telefonszáma, szerintem Ő nem igazán tudja, hogy ki vagyok (egy hónapja mutatkoztam be neki). Nem ismerem, de ez teljesen szerelem első látásra :) Küldenék neki sms-t, mit írjak, ötletek?
2011. nov. 18. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nincs mit,minél előbb írsz neki,annál jobb.(Szerintem.)

Majd írd meg légyszi,ha van valami fejlemény!:)

2011. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már augusztus óta bele vagyok zúgva... 1-2 nap már nem számít :D mindenképpen írni fogok,hogy mi volt:)
2011. nov. 18. 16:55
 13/15 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy majd azt írja, hogy "ó igen emlékszem rád, de bocs nem vagy szimpi..." de akkor legalább tovább tudok lépni
2011. nov. 18. 16:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen,de én bízom benne,hogy sikerülni fog.Tudod,bátraké a szerencse!Szorítok neked,hogy rendes legyen a krapek.:)
2011. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el! Ha tetszenél neki akkor már lépett volna rég. De ha nem hiszed, próbálkozzál csak! Vagy megd.g és utána le se szar vagy d.gás nélkül le se szar. A pasik nem szeretik az ilyen nyűgöt a nyakukba.
2011. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!