Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Lányok! ), ti hogyan éreztéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lányok! ), ti hogyan éreztétek volna magatokat? A barátom a haverjaitól "műpuncit" kapott, én meg ott ültem mellette.

Figyelt kérdés

Kb egy ilyet csomagolt ki,ez volt az ajándéka,egy átlátszó dobozban...

[link]


Persze,én is nevettem,ahogy mindenki,de azért kicsit kellemetlen volt..

Köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 19. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Tök mindegy milyen volt. NEvettél és kész. Neked, hogy esett volna?

A születésnap elvileg egy örömteli esemény, erre jön pár gyökér, aki megalázza a másikat poénból és akkor még a barátnőjére sem számíthat. Ha én nem találok helyesnek, vagy humorosnak valamit, akkor nem fogok röhögni rajta, csak azért, hogy elfogadjon pár korlátolt idióta. Na ezért tartom én szűk családi körben a születésnapomat, ott aztán senki sem fog rajtam röhögni.

2011. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,te még engem oltasz le,mert nevettem(mert annyira nem tudtam mit csinálni,szívem szerinte felálltam volna és otthagytam volna mindenkit)és a barátomat sajnálod?Hát az köszi,szerintem itt én,a barátnője voltam a legjobban megalázva!!
2011. nov. 20. 14:57
 13/13 anonim ***** válasza:
24%

Jaj, mindjárt sírok. Persze, mindig minden rólatok szól igaz. Miért nem álltál fel és mentél el akkor. A sok retardált, akkor talán észhez kapott volna, hogy hoppá talán egy kicsit s.ggfej voltam.

Majd a te fogsz a barátnőidtől műbrokit kapni, meglátjuk, hogy a barátod mennyire fogja úgy érezni, hogy őt alázták meg jobban és nem téged. Ezek után már bele sem merek gondolni, hogy mit adnak neki karácsonyra. És ez nem rólad szól, hanem róla, őt alázták meg, nem téged. Te pedig beálltál a sorba, hogy ne érezd annyira kínosnak a helyzetet és csökkents a saját megaláztatásodat.

2011. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!