Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzt keresni valószínűleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzt keresni valószínűleg olyan 24-25 éves korom körül fogok. Akkor addig ne is álmodjak barátnőről?

Figyelt kérdés

Rengeteg az olyan kérdés/válasz, miszerint a nőknek elég fontos a pénz. Nem csak arra hajtanak, de számít.


Na most én egy teljesen átlagos családban élek. Nem vagyunk gazdagok, nincs saját kocsim, és hasonlók, de nem éhezünk, normális, jó ruhákban járom, szép a lakás, meg tudom venni a kondibérletet stb. Tehát mondom, egy teljesen átlagos anyagi helyzet.


De még csak most fogok egyetemre menni, ami kb. 24-25 éves koromig fog tartani, ha esetleg maradok mesterképzésen, az még +2 év. Ez idő előtt, ahogyan jelenleg is, csak diákmunkákat tudok dolgozni. Ezt gyűjtögetem egy-két dologra, ebből megyek el bulizni, srb. A lényeg, hogy normális összeget nem fogok tudni megkeresni legalább a húszas éveim közepéig. Tehát apróságokat tudnék venni a lányoknak, de semmi többezres vacsora, meg külföldi nyaralás, és hasonlók.


2011. nov. 20. 15:52
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Egyébként ez a 10-es eléggé vicces választ írt: nem a pénz a lényeg hanem az anyagi biztonság, kb. ugyanott vagyunk.

Én a 16:03-as voltam és elírtam ugyanis azt akartam mondani hogy: ne úgy mint én. Nekem se nagyon sikerülnek az ilyen dolgok.

2011. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Más is sok mindenre vágyik,mégsem teljesül mindig.Ez már egy más világ és nem olyan,mint régen,amikor a nő nem dolgozott,hanem otthon mosott,takarított,főzött a gyerekei meg a férje után,hanem ebben a világban nőnek,férfinak egyaránt kell dolgoznia és ebből kifolyólag nem értem,hogy akkor milyen anyagi biztonságra vágyik,amikor ha dolgozik,akkor el tudja magát tartani.Nem azt mondom,hogy néha nem hívnám meg erre,arra stb,csak a sok pénzéhes nő elvárja,hogy a férfi eltartsa.kb ez a gondja a sok férfinak a későbbiekbe,a fiatalabbaknál meg,hogy ezt vedd meg,azt vedd meg,ha nem elhagylak stb...Megy az érzelmi zsarolás ezerrel,és ennek az ellenkezőjét nagyon ritkán lehet tapasztalni,sajnos
2011. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

# 10/12

nem pénzre vágyik,hanem anyagi biztonságra puff neki

Ugyanaz a kettő bakker.Csak nem tudom sok csajnak mire van ekkora nagy igénye és arca,amikor sokan nagyon elvannak maguktól szállva teljesen.annyira nem reálisan nézik magukat,hogy az már nekem fáj.Sok ronda nő van aki csak a pénzre megy és azt hiszi magáról,hogy szép meg ő az istennő,közben meg...

És vannak olyan szép lányok(ha vannak),akiknek meg nem a pénz számít.Kb ez a véleményem,bár az teljesen szubjektív,hogy kinek mi a szép.

2011. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Álmodhatsz az nincs megtiltva, csak jól hozd össze a képzeletedet és a 100as csomag papírzsepit és minden rendben lesz...
2011. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
sajnos a pénz mindenhez kell,ahoz, hogy el vidd valahova, hogy találkozzatok, 1 forint nélkül nem csajozhatsz.ha van páz ezred havonta(max 10-15)amit költhetsz, akkor egy normálisabb csajjal össze jöhetsz
2011. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos jól látod a helyzetet.. Én nemrég végeztem a BME-n Msc mérnök karon. Sok időm a barátnőzésre nem volt ezalatt, csak 2 "komolyabb, legalábbis én annak hittem" kapcsolatom volt, de azoknak is vége lett sajnos a nehéz suli és az anyagi helyzetem miatt. Sajnos elég rossz anyagi helyzetben is élünk apummal. Anyukámat tavaly megölték a jólképzett magyar orvosok egy rutin műtét során, de ez szinte már mindennapos eset :( Akkor még egyetemre jártam és nagyon nehéz helyzetbe kerültem apummal együtt, mind anyagilag és lelkileg.

Egy rossz szigetelésű, régi kb 80 éves házban lakunk vidéken. Kocsiról (Suzukiról) álmodni sem merek, elsődlegesen a ház rendbetételére akarok pénzt gyűjteni, de az ebben az országban lehetetlen Tisztességes úton, mert apáméktól nem azt láttam, hogy úgy szerezzünk pénzt, hogy verjük félholtra a 80 éves néniket a kisnyugdíjaikért, ahogy bizonyos "törvényfelettiek" csinálhatják büntetlenül magyarországon.


Hát ez alapján az anyagi helyzet alapján nem túl fényes a helyzetem. Amelyik nő azt mondja,hogy neki nem számít a vagyon az hazudik, de majd Te is fogod ezt tapasztalni. Sajnos én már elég sokszor megtapasztaltam ezt, és mára már elegem lett. Elegem lett.. A kapcsolataim nem rajtam múltak, sajnos.

És igenis számít a pénz, aminek ugyebár nincs szaga :) Szerintem hozzám képest Te is milliomos vagy, úgyhogy Neked lehet nem kell ilyen súlyos dolgokon stresszelned, mint nekem. de hát ez van én ezt kaptam ettől az élettől, de remélem egyszer jobb lesz, de az már nem ebben az országban lesz az is biztos..


Sok sikert a sulihoz és a csajozáshoz, mert mindkettőhöz ez is kell...


üdv Gábor

2011. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálatos a történet, amit leírtál. Majd meglátom, hogy alakulnak a dolgok, lehet, hogy egyetem alatt maradok a középsulis csajoknál, náluk úgy vettem észre a pénz csak nagyon minimális mértékben számít. Inkább a külső, szerencsére azon a téren nem vészes a helyzetem.


Megkérdezhetem, mi volt az a rutinműtét?

2011. nov. 27. 22:05
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezheted.. Egyszerű mandula műtététje lett volna, mert évek óta szenvedett a mandulagyulladástól, mait nem mindig a megfázás gyakran kemény vírusok (MRSA)okoznak.. A műtét során csesztek el valamit, de ez a mai napig rejtély, mert kimosták őket, büntetlenül.. Nekünk meg nem volt pénzünk és idegzetünk pereskedni évtizedeken át. Ja és úgysem nyertünk volna ellenük.. Ezek egy Félistenek, semmi esélyed sincs ellenük, még akkor sem ha tényleg Neked van igazad..


üdv

2011. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha csak olyan lányokkal állsz szóba, akik csak olyan pasikkal állnak szóba akik luxuskocsit vezetnek, meg elhalmozzák milliós ajándékokkal, akor valóban, addig ne is álmodj róla.

De csak úgy tájékoztatásul közlöm, hogy létezik olyan, aki kiguvvadt szemmel olvasta ezt a pár értelmetlen sort. Konkrétan csak felhúzott szemöldökkel bámulom; többezres vacsora meg nyaralás.....???? Milyen világban éltek, hogy szerintetek így kell kapcsolatot létesíteni?? Soha életemben nem vártam el egy golyóstollat sem, hogy vegyenek nekem. Nálam egyáltalán nem erről szól sem a szerelem, sem a kapcsolat. És ha továbbra is ezzel a hülye általánosítással tömitek a saját agyatokat, akkor meg is érdemlitek magatokat.

2012. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem általánosítunk, csak levonjuk a következtetéseket. Azoknak csak egy része a pénz.

Egyébként nyugodtan írj privit a kérdezőnek. Vagy bárki másnak, aki már csak keservesen bír ismerkedni. Addig meg szenvedünk, mert nyilván ezt érdemeljük.

2012. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!