Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak válaszára várok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszára várok, van itt felnőtt férfi?

Figyelt kérdés

Hol a határ a barátság és a kapcsolat (szerelem) között?


Ha adott egy férfi és egy nő. Nyílván jól érzik magukat egymás társaságában (bár nem sokat találkoznak, de akkor keresik egymást), sokat keresik egymást telefonon, sms-ben. Segítséget egymástól kérnek, ha valami bosszantja a másikat, elmondják egymásnak. De a testi kapcsolat mégsem alakul ki, nem alakulnak a dolgok úgy, hogy az párkapcsolat felé terelődjön.


Miért van így? Ha jól kijönnek, mert a leírtak alapján jól, nem??? Akkor miért nem lehet továbbvinni a dolgot? A nő szeretné, a férfi nem tesz érte semmit.


Szerintetek mi oka lehet? Vagy mennyire van távol még ez a "barátság" a komoly érzésektől?


2011. nov. 20. 20:44
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Emlékszem arra a napra, amikor először mondtam neki. Azt mondtam, hagyjon egy kicsit engem. Erre ő azt válaszolta, hogy ezt nem érti. Majd megsajnáltam, mert annyira lehangol volt, azt mondtam hagyjuk. Megtörtént, továbbra is tartottuk azt a viszonyt, sőt, még közelebb engedtem és ő is jobban megnyílt nekem úgy érzem.


Gyakorlatilag minden jól alakult egy kapcsolat felé haladtunk én úgy éreztem, volt már párom, éltem már át, tudom miről beszélek, csak valahogy soha nem jutottunk el addig, hogy pl megcsókoljuk egymást vagy megöleljük a másikat.

2011. nov. 20. 21:35
 22/28 A kérdező kommentje:
NE! Ne a szexualitás felé tereljük a témát, az távoli téma. Engem az érdekel, ha úgy érzem és azt mutatja nekem, hogy kölcsönös az érzés, és nem 1-2 alkalommal érzem ezt, hanem már rég és állandóan, akkor miért nem bontakozik ki a végén a dolog?
2011. nov. 20. 21:37
 23/28 anonim ***** válasza:

Ezek csak találgatások. Az én találgatásom az ,hogy nagyon is szeret, csak 1, már nem tini, aki ha szerelmes, éjjel-nappal dugna és 2, egy idősebb férfi már nem nyálaskodik, hanem rejtegeti az érzelmeit.


De szerelmes beléd a leírás alapján. Azaz szeret téged. Csak éppen lehet rossz tapasztalata volt és óvatos vagy épen önbizalomhiányos (nehéz időket élünk), fél az elkötelezettségtől, mett már abban a korban van, hogy nem egyéjszakás kell, hanem komolyabban választ és Te pont beleillesz a képbe.


Én ezeket gondolom. Az a legjobb párkapcsolat, ahol a partnerek nagyon jó barátok.

2011. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ha szeretne, most nem lenne tőlem távol, soha nem távolodott volna el, hanem már ölelne azóta. =(
2011. nov. 21. 05:51
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen a filmekben ez van. Meg a tiniknél, ohgy állandóan egymás seggébe lógnak.
2011. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nem a seggén lógásról beszélek, tudod te azt jó, hogy mi a lényeg.


Ha kölcsönösek lennének az érzések, arról már tudnék.


Ki az a hülye és mi értelme lenne annak, hogy szeret valaki, esetleg te is, de mégsem akarsz vele lenni. Ilyen nincs!

2011. nov. 21. 16:23
 27/28 anonim ***** válasza:
A nők rögtön túlértékelnek mindent......, ha tetszik nekik egy férfi akkor rögtön a "végletekig" mennek, semmis helyzetekbe belemagyaráznak mindent, álmokat kergetnek, azt hiszik, képzelik, hogy az a férfi már az övék.
2011. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

2 dolog lehetséges:

-B@lfasz a pali.

-Nem akar tőled semmit.

2011. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!