Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy aki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy aki tud valamit azt kerülik a csajok?

Figyelt kérdés

Aki intelligens, tud nyelveket, aki sok mindhez ért de nem fárasztó okostojás ezeket miért kerülik a csajok? mert nem érdekes? Esetlegesen csajok válasza is érdekelne.


A komolyságot és az etikát tartsuk be.


2011. nov. 20. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én intelligens vagyok, négy nyelven beszélek, értek sok dologhoz, még sem kerülnek a csajok. (Gyönyörű szép barátnőm van.)
2011. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Te vagy az Ricsi?
2011. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 atilis ***** válasza:
59%
Szerintem pont fordítva van.
2011. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha külsőre is rendben van,akkor nekemvaló!
2011. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
valószínű azért mert valami taszító van benne és hányinger keltő és nem jönnek lázba tőle,vagy pedig egy puha pö.cs és arra vár hogy a csaj menjen oda hozzá és nem mer kezdeményezni.....
2011. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mert nem az érdekli mit tudsz. Nem ezek a szempontok érdekli őket. Egyeseket a külső, másokat a pénz vagy mind a kettő együtt véve, de lehet olyan hogy igaz szerelmet keresi (hűséges, kedves, aranyos). Nem a képességek érdekli őket. Nem a nyelvtudásodba lesz szerelmes.
2011. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

de mivel taszító ezért a csaj nem megy oda,de mivel ő maga meg egy pu.ha pö.cs hogy kezdeményezzen így esélytelen a dolog...röviden ennyi:D

elég komoly volt tudorkám?:D

2011. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
elég ostoba a tudorkádXD miköze hozzá amit mondasz? Egy intelligens taszító?
2011. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

Ha intelligens lennél, nem általánosítanál és írtad volna ki ezt a kérdést.

Nekem mindig okos barátaim voltak és a férjem is az. Igényem az, hogy aki mellettem van, művelt és olvasott legyen, különben nem tudnék vele beszélgetni.

2011. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
A nőknek a pénz számít vagy nézzél ki valahogy. Persze igénylik a komoly beszélgetéseket, mely kimerül a való világban, a győzikében, meg a bulikban.
2011. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!