Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy aki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy aki tud valamit azt kerülik a csajok?

Figyelt kérdés

Aki intelligens, tud nyelveket, aki sok mindhez ért de nem fárasztó okostojás ezeket miért kerülik a csajok? mert nem érdekes? Esetlegesen csajok válasza is érdekelne.


A komolyságot és az etikát tartsuk be.


2011. nov. 20. 21:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
De jó már egyeseknek, hogy az intelligenciát ilyen könnyen letudják szűrni-.-' Egy kérdést tett fel, mert őt kerülik és nem érti miért. De jó hogy egyesek letudják ebből szűrni, hogy milyen is valójában:S Az ész meg van látom....
2011. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%

haha nos mert veled gondban lennék, amikor valami atomtuskó jelenik meg, aki elkezd nyomulni... akkor előadom, hogy imádom a matematikát (haha amúgy ez tényleg igaz), és hogy velem csak olyan randizhat, aki megoldja ezt a trigonometrikus egyenletet, majd néznek nagyokat, elkönyvelnek őrültnek, és elmennek, de veled mit kezdenék??? megoldanád, és nem lenne kifogás :D


amúgy nem az intelligenseket kerüljük, hanem a rendeseket, mármint ezt elég nehéz elmagyarázni, szóval mindannyian rendes srácra vágyunk, de azért legyen néha rossz, is persze vannak akik túlzásokban esnek, nehéz megtalálni az aranyközéputat, de ha egy randin pl. folyton arról beszél vki hogy az anyja mikor küldi ágyba 21 évesen, az nem túl vonzó... L/18

2011. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
DikkXD utolsó behalok rajtadXD tudtam, hogy ma is felkell ide jönnöm:D
2011. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
na most miért??? mindig azon panaszkodtok, hogy elküldünk titeket a francba és hogy összetiporjuk az önbizalmatokat, mennyivel jobb azt hinni, hogy a nő aki szemben ül veled egy őrült, és ne te vagy ronda, vagy szimplán idegesítő!!
2011. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Van arcod! Talán az lehet a gond. Nem kéne fitogtatni a nyelvtudásod stb... Próbáld meg szerényebben indítani a dolgokat. Idővel majd feltárod, hogy milyen erényeid vannak még. Rögtön az elején ne tedd, mert arcoskodásnak veszik és fordítva sül el!
2011. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, van egy haverom, nagyon intelligens, folyékonyan beszél nyelveket, helyes is, sprotol, VISZONT félájult magától... Ez is lehet a gond...
2011. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Itt arról van szó hogy falun élek. Nem tartok magam nagynak egy dolog hogy erdélyi vagyok. A munkaköröm technikai, számítógépek meg nyelvek, nem matek amiből ne vagyok túl jó de pénzt tudok számolni. Sok csaj rám-jön segítség gyanánt, segítsek angolból infóból vagy pl. románból.


Nem tartom magam tahónak és igazán igyekszek hogy mindenkivel kedves igazságos és komoly legyek. Sok csaj a segítséget elfogadja képes térdre is esni, és remélem segítek aztán hátha összejön egy barátság, segítettem s kész eltűnt. Egyik haver azt mondja ezen ne csodálkozz, csajok félnek az intelligens sok mindenhez értő tudó emberektől.


Erre voltam én kíváncsi hogy mindenhol ez van? Hát nem ezek szerint.

2011. nov. 21. 11:15
 18/22 anonim ***** válasza:

"Aki intelligens, tud nyelveket, aki sok mindhez ért de nem fárasztó okostojás ezeket miért kerülik a csajok? mert nem érdekes? "


Nem emiatt kerulik. Mashol van a kutya elásva. És nehéz megtalálni az okot. Talan nem is lehet.

2011. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Sok csaj rám-jön segítség gyanánt, segítsek angolból infóból vagy pl. románból.


Nem tartom magam tahónak és igazán igyekszek hogy mindenkivel kedves igazságos és komoly legyek. Sok csaj a segítséget elfogadja képes térdre is esni, és remélem segítek aztán hátha összejön egy barátság, segítettem s kész eltűnt. Egyik haver azt mondja ezen ne csodálkozz, csajok félnek az intelligens sok mindenhez értő tudó emberektől."


Ugy latom, Nalad afrodiziákum a segitsegkérés-nyújtás.

A Hozzád fordulóknál pedig nem!



Ajánlok egy könyvet:

Gary Chapman: A szerelem pszichologiaja.

De barmely mas konyv is jo Gary Chapmantől.

Arrol ir, hogy az embereknek 5-féle a szeretetnyelve aszerint, hogy mikent fejezi ki valaki a szeretetet, illetve mibol érzi, hogy szeertik. Az 5 -bol egyik szeretetnyelv a segitség. Namost van masik 4 szeretetnyelv is... Neked a segitseg nemi érdeklodest, kozeledest jelent, sok mas embernek meg egyszeruen semmit. Nem érzik, hogy kotelék keletkezett volna köztetek azáltal, hogy segitettel neki megérteni a leckét...

Ha ezt tudod Magadrol, akkor szabj hatarokat abban, hogy kinek segitesz!

2011. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló helyzetben voltam mint te (lézerfizikus, kocka, és még pszichés sérülésem is van gyerekkorból), és ájöttem pár dologra, és már van csajom.


pl. lehet hogy tudsz nyelveket, meg jól bánsz a géppel meg még tudsz egy csomó mindent. Ez nagyon jól tud jönni a hétköznapi életben, meg adott esetben a csajnak is segíthetsz vele, de nem erről szól az egész. Általában a csajok fel se fogják, hogy mennyit tudsz, nem hogy értékelni tudják. (intelligensebb csajok esetleg, találj ilyeneket pl. könyvtárban stb.)


Arról van szó, hogy milyen ÉRZÉSEKET keltesz bennük! sokat mosolyogjanak és nevessenek melletted, húzni kell az agyukat, viccelődni, finoman beszólogatni, stb.

(ehhez lehet hogy ki kell hajítanod a jelenlegi személyiséged úgy ahogy van,de nem fogod megbánni.)

És ekkor majd a nők utólag találnak valami indoklást az érzéseikre (pl. hogy "intelligens" vagy, közbe meg nem is abba szerettek bele, hanem a stílusodba például. Persze ez most nem hangzik értelmesnek, de a nőkkel kapcsolatban néha az értelmetlen dolgok működnek a legjobban)


Ha intelligens fajta vagy, fordítsd az előnyödre, olvass bele a helyi könyvtár párkapcsolati témakörébe, abból rá lehet jönni a nők belső működésére.Annak idején én is sok könyvet benyaltam, pl: Allan pease: miért sír a nő című az tanulságos volt. Olvass utána a testbeszéd témakörének, hogy az érdeklődési jelzéseket felismerd.


A személyiséged kialakítása: nos ennek 2 felől kell nekikezdeni. egyrészt kívülről egy hozzád illő ruházat, a szobád rendezettsége,dekorációja,kinézete stb. Az intelligens emberekhez szerintem az elegáns cuccok passzolnak, pl. rajtam jól áll ha ingben vagy öltönyben vagyok, de nem állna rajtam jól egy vad motoros bőrdzseki.


Aztán a hozzád passzoló csaj-kategóriát és azok előfordulási helyét kell kiválasztani. Pl. én az összes barátnőmet eddig még fényes nappal szereztem az egyetemen és azzal kapcsolatban (vagy társkereső oldalon), mert éjjel a diszkóban az én személyiségemmel labdába se lehet rúgni. Én szeretek beszélgetni a csajokkal, megismerni őket. Erre a hangos zene meg a pörgős buli nem jó. (tudom, próbáltam) Akinek meg az a stílusa, hogy jól tud ugrabugrálni meg ő a menőcsávó, annak meg diszkós csajozás megy jobban.


Ja és a csajozási stratégiához intelligens embereknek szerintem a lassabb módszer való. (míg a diszkóban még aznap este megvan a csaj a jól nyomuló menőcsávónak, addig az elegáns módszerrel ez jó néhány randiba kerül. Ismerkedés elejétől az ágyig nekem olyan 20 órahosszányi együtt töltött idő szokott lenni. Szóval az elején néhány rövidebb randi, aztán közös program, pl a jelenlegi barátnőm tud forró csokit főzni, úgyhogy felhívtam magamhoz emiatt. Meg lehet filmet nézni együtt, akkor nem lesz kínos csend a beszélgetés közben. De ne a csillagok háborúját vagy akciófilmet :-) Inkább olyat amit a csajok szeretnek (sok érzelem, kusza emberi viszonyok, egy kis dráma, egy kis humor jöhet) például a Barátság Extrákkal című. (ja, a jelen barátnőm vetette fel hogy ezt nézzük, és jó kis sokadik randi lett ebből is. Szóval ha a csaj hozza a kedvenc filmjét az még jobb :-) ) Filmezés közben persze be lehet takarózni és összebújni ha már úgyis hideg van.

2011. dec. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!