Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy aki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy aki tud valamit azt kerülik a csajok?

Figyelt kérdés

Aki intelligens, tud nyelveket, aki sok mindhez ért de nem fárasztó okostojás ezeket miért kerülik a csajok? mert nem érdekes? Esetlegesen csajok válasza is érdekelne.


A komolyságot és az etikát tartsuk be.


2011. nov. 20. 21:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ja igen és a kettőből kimaradt: hogy belülről is el kell kezdened változni, nem csak kívül. Ehhez meg ajánlom Brian Tracy írásait. Kicsit fekete mágia (meg nem is párkapcsolati téma kifejezetten, de arra is használható) de nagyon hasznos.


Ki kell alakítanod olyan életstílust meg szokásokat meg személyiséget ami értékes egy nő számára:

-gyúrás, sport, vagy néhány súlyzó otthon stb. hogy kinézz valahogy, a sörhas gáz.

-mindig érezd jól magad. Ehhez képzeld el hogy egy fényes páncél van rajtad amiről lepattan a világ hülyesége. Ne érintsen meg bármi történjék is.

-Ha nem jön össze egy csaj, ne búsulj, kezdj ki helyette kettővel. előbb utóbb igazad lesz :-) Több jó csaj létezik a világon, mint ahányat valaha is randira tudnánk hívni.

-ja és mintha írtad volna hogy faluban vagy. Nos egy faluban mondjuk van 100 csaj maximum, nagyjából mindenki ismer mindenkit, és ha elbénázol egyet akkor az összes többi visszautasít utána. Meg mindenki tudja hogy milyen voltál régen, és hiába akarnál megváltozni, nem veszik be.

Szóval irány a legközelebbi nagyváros csajozás miatt!

2011. dec. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki irt eléggé megfontolandó, sok nagyon hasznos és tényleg van értelem benne. Hát gyermekkori sokk ért is engem, talán azért van ez az állapot a sok sokk miatt (szülök veszekedése sokszor verekedés törés zúzás is kiváltódott). Érzelmi gondolkodásról sok ideig szó sem lehetett, mert sok keserűség volt a szívemben és azon akartam túltenni.


Ez kimaradt és új élet lehetőség adódott. Az embert a múlt eseményei kísértik s nehéz újra érzelmekkel gondolkozni. Sajnos sokszor azt sem veszem észre ha valaki kedvel vagy valaki szeretne tőlem valamit amit egy csaj is megjegyzett. Nehéz sorsverés az élettől és azért írtam, kérdeztem ide hogy ki mit gondol kinek mi az elvárása. Köszönet mindenkinek aki hozzászólt tudom nagyjából hogy mi az elvárás aminek meg kell felelni.

2012. máj. 16. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!