Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok 185 centi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok 185 centi minimum akkor nem is kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon midnen lány azt írja, hogy neki 180 centi alatt nincs férfi, de inkább legyen 185-190 centi.Én 175-180cm vagyok kb. ezen nem is tudok sajnos változtatni, a szüleim sem magasak, mondjuk én nem is akarok magasabb lenni így is 44es a lábam, akkor még nagyobb lenne:S

De a lányok csak arra tudnak férfiként tekinteni aki 185+ magas:( Hiába akarok valamit egy lánytól, ha jön egy magasabb srác egyből dob miatta.


2011. nov. 21. 17:30
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Van egy ötletem, beregisztrálok egy direkt extrém alacsony embereknek létrehozott társkeresőre.
2011. nov. 21. 20:36
 22/30 anonim ***** válasza:

jesszus, ember! menj ki az utcára, látod, hogy ki milyen magas, és keress olyan csajszit, ki alacsonyabb nálad, és megfelel az igényeidnek. ha a pofid rendben van, meg stílusra bejössz neki, akkor minden ok. én például a magas srácokat szeretem elvileg, de rájöttem, hogy eléggé kényelmetlen, mivel rohadt kicsi vagyok, és folyton kitörik a nyakam, ha közel állok egy magas sráchoz, és fel akarok nézni rá. múltkor összebarátkoztam egy sráccal, aki olyan magas, mint én, és olyan jó volt, hogy csak néztem előre, mindenféle nyakkitörés nélkül, és a szemeivel találkozott a tekintetem, nem pedig a hasával...XD

mondjuk, azt én is szeretem, ha felvehetek magassarkút, és nem vagyok magasabb a srácnál, de ez az én esetemben nem nehéz :))) nekem szerintem pont a te magasságod az ideális. :D csak legyen már egy kicsit több önbizalmad, mert már kezdek kiborulni a sok önbizalomhiányos, nyávogó, önsajnáló sráctól, aki itt írogat. engem nem zavar, ha kérdeztek, csak ne nyomjátok ezt, hogy jaj, de rossz nekem így, meg úgy, mert megesik rajtatok a szívem, és úgy érzem, hogy muszáj valahogy segítenem, és egy kis lelket öntenem belétek, amivel nagyon sok idő megy el, mert makacsok vagytok, és kéretitek magatokat! ne vedd légyszi támadásnak! :DDDD 18/L/160cm

2011. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

18l

nem evszem támadásnak, de míg te könynedén találsz pasit magadnak ha kicsíped magad ugranak rád, mászik rád midnenki.

Én me gha kicsípem magam akkor sem történik smemi, nap mint nap lányokkal vagyok körülvéve és semmi érdeklődés senkitől, semmi, 0 zéró, akkor honnan legyen oylan hű de nagy önbizalmam, elhiszem, hogy te könynen önbizalmat merítesz a sok leszólításból amik feléd irányulnak, de képzeld el azt, hogy senki nem szólít le, senki nem néz rád sem, hiába csíped ki magad, akkor is iylen jó kedved lenne? nem hiszem.

2011. nov. 21. 21:25
 24/30 anonim ***** válasza:
hidd, el, hogy nekem is vannak problémáim. abból nem igazán lehet önbizalmat meríteni, ha tapló köcsögök szólnak be... az olyan srácok, akik meg nekem bejönnének... kicsit elérhetetlennek tűnnek. de igyekszem magam erősnek mutatni, mert tudom, hogy aki nyavalyog, az csak elijeszti magától az embereket. ha pedig ilyen problémáid vannak, akkor valószínű, hogy nem a magasságoddal van a probléma, hanem valami más nem tetszik a csajoknak. attól, még hogy kicsi vagyok, nem feltétlenül repülnek rám a pasik, mert ők is a magas, hosszú combú lányokra hajtanak, akikkel dicsekedhetnek.
2011. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
192 vagyok és mondjuk hogy átlagos arcszerkezettel rendelkezem. sokra nem megyek pusztán a magassággal! az alacsony 160 centis lányoknak pedig pont nem tetszem mert magas vagyok...
2011. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
:))) miért neked pont a 160 centis lányok jönnek be? ilyet is ritkán hallok. mondjuk a legmagasabb haverom is mondta, hogy a pici, édes lányokat szereti... szóval ízlések és pofonok...
2011. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ne hogy azt hidd, hogy a világ csak téged utál, és mindenkinek az a legjobb dolga, hogy veled kibasszon. Szerintem ezerszer nagyobb gond az a mérhetetlen negatívság, ami árad a kommentjeidből. Férfi vagy, vagy egy nyávogós, menstruáló tinilány? Ha eleve úgy állsz a dologhoz, hogy semmi esélyed sincs, mert alacsony vagy, akkor mit vársz? Ne arra gyárts elméleteket, meg statisztikákat, hogy miért indulsz eleve esélytelenül! Mi lesz, ha majd találsz valakit, aki elfogad "törpeként"? Annak majd a p*csöd lesz kicsi, vagy már ott leragadtok, hogy túl szőrös a mellkasod? Ne azt várd itt, hogy sajnáljanak, meg hogy megessen valakinek a szíve rajtad... Tegyél is valamit a dolog érdekében! A legkönnyebb amiatt nyavalyogni, hogy "jaj nekem ez nem megy, mert mindenki utál, meg mert egy selejt vagyok, aki senkinek sem kell"... Hidd el sokkal többre értékelnek a nők egy magabiztos férfit, akkor is ha alulról veri a 180-at, mint egy égimeszelőt, akinek az arcára van írva az egész világ fájdalma...
2011. nov. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
ott a pont! teljesen egyet kell értenem. a csajok nem csípik a nyavalygós, "havibajos" srácokat. ezért nem a barátnőikkel járnak, hanem egy pasival. még ha nem is érzed magad elég jónak, próbáld meg másokkal elhitetni, hogy az vagy! legalább a magabiztosság látszatát próbáld meg fenntartani. ha jön egy magasabb srác, és a csajod dob miatta, az pedig azért van, mert rögtön megalázkodsz, alacsonyabb rendűnek, kevésbé fontosnak gondolod magad, amit a csajszi is észrevesz, és ezzel szinte odalököd magasabb férfitársadnak. ha egy pasi jelentéktelennek érzi magát, akkor jelentéktelen is lesz, ha azonban úgy állsz ki, hogy 'helló, világ! itt vagyok! nézz meg engem! lehet, hogy nem vagyok 190, de attól még igenis fasza csávó vagyok!' akkor észre fognak venni. a lényeg, hogy próbáld meg magadról elhinni, hogy több van benned, mint amit mások látnak, és ne azon sápítozz, hogy senki sem látja milyen értékes ember vagy! mutasd ki! nagyon sok népszerű, 185 alatti srác rohangál a világon. 18/L
2011. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 kendrazoltan ***** válasza:
Persze van egy minimum, amit jó, ha megütsz, de nem hinném, hogy túl fontos tényező...bár könnyen dimálok a magam 191 centijével és 100 kg-jával...26F
2011. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
195 cm vagyok és a kutyának nem kellek lol mondjuk szerintem azért mert nehéz eset vagyok na mind1 :D 170cm alatt aggódj csak
2013. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!