Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a jobb egzisztenciával bíró pasik szórakoznak, nem akarnak családot, míg egy minimálbéres egyből akar (ez a vágya) és 3 gyereket is mellé?

Figyelt kérdés

Társkeresőn vagyok.

Érdekes dologra jöttem rá. Azok a pasik, akik családot alapíthatnának, még 40 felé sem teszik, pedig biztos anyagi körülmények lennének rá.

Míg írt egypár szerényebb srác persze kiírta oda, hogy keveset keres/alacsony végzettségű, mégis családot akarnak alapítani s legalább 2- 3 gyereket akarnak!

Aki eltudná tartani az nem akar...

Aki nem tudná eltartani, az miért akar?


Ezt nem értem komolyan.


2011. nov. 22. 20:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ez igaz :D
2011. nov. 22. 21:28
 12/17 kovpet ***** válasza:

Nem, ez nem igaz. :)

Csak talán jobban el kell, hogy nyomják.

2011. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez attól függ, hogy kinek mi a fontos az életben! van aki családra, feleségre, gyerekekre vágyik és van aki 40 éves is úgy képzeli el magát hogy 20 éves lányokat hajt a diszkóban.
2011. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Mert élni akar,pénzt keresni,és VÁLOGAT,magamról tudom,hogy nagyon válogatunk,mert első körben a jó külsőt nézzük,és csak olyan nővel vagyunk hajlandóak együtt lenni,vagy csak olyan szülhet nekünk aki igényes marad,és nem hízik el ha gyereket szül,sportolnia,külsejét folyamatosan ápolnia,mindig toppon kell,hogy legyen,ezt egy átlagos lány nem bírja,nem tud vele lépést tartani,mert mivel van pénz ezért a válogatás lehetősége nagymértékben megnő.

Plusz a bulik,utazások,luxusnyaralások,wellneszek ezeket kiélvezi az mebr és majd 40évesen elvesz egy belevaló csajt aki szeret dugni,jó csaj,lehet vele dumálni és figyel magára,nem hagyja el magát,jó beszélgető partner.


Én is csak maximum 40 évesen tervezek gyereket addig kőkemény karrier építés,és utazgatások


24F

2012. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%

Én csak azt nem tudom, hogy ki lesz, aki majd megtermeli a nyugdíjamat. A most felnövő korosztály vagy egyáltalán, vagy csak 35 év fölött akar családot, és jó, ha egy gyerek összejön. Viszont így ki lesz az, aki majd megtermeli a nyugdíjakat? Mert hogy az egyetlen réteg, amely képes számbeli növekvést produkálni, az a cigányság, és ők az elkövetkezendő 1000 évben egy fillért nem fognak termelni, annyi szent.

RIP Magyarország.

2012. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert a minimálbéres nyilván butább,és csak a gyerekgyártásban látja az élet értelmét.
2014. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Aki nyugdíjra épít az ne haragudj utolsó előtti de mérhetetlen buta ember,és fogalma sincs az életről.

Tudod ki fogja megtermeli a nyugdíjadat,TE SAJÁT MAGAD csak,amibe befektetsz.

Aki az államtól várja annak sokat kell tanulia még túl sokat.

Állami nyugdíjad se neked se nekem nem lesz,ezt borítékolom neked.

2014. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!