Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondtam neki, szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam neki, szeretem. Változhatott benne vmi is irántam?

Figyelt kérdés

Megmondtam annak a ffinak(25), akit szeretek, h szeretem.

Meglepődött, de azt mondta, nem tudja viszonozni, hiába tetszem neki és kedvel.

És ezt elfogadom. A kérdésem az, h sztetek fog ettől függetlenül keresni? És milyen érzést válthatott ki ez belőle? Veletek történt már ilyen? Mit éreztetek?

19/L


2011. nov. 23. 08:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Am (jelben megjegyzem, h nem csak a saját érzelmeire hagyatkozhatott nálam. Van egy barátja 40 éves, nincs senkije, egyedül van őt rángatja mindenhova(mm akiről beszéltem) és sztem beszélgethetek néha rólam és tuti, h nem tetszett annak az embernek, h végre találhatott vna magának vkit... tehát meglehet, h ellenem beszélte+ nagyon magányos is ez a srác, akit megszerettem és ezt vállalja is+ a volt barátnői is nagyon megbántották, tehát összetett a kép rendesen ...
2011. nov. 23. 15:02
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a barátja miatt történt mindez. Megunta, hogy sokat kell várni rád. De legalább őszinte volt.

Legközelebb csak akkor mond ki az érzéseidet, ha már biztos vagy benne, hogy az illető is hasonlókat érez.

2011. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A szex volt a fő indok akkor szted(3 hónapja ismerjük egymást)??
2011. nov. 23. 15:16
 14/16 A kérdező kommentje:
És, ha nem most, hanem mondjuk kis idő elteltével megkeresném és egy magabiztos, vidám teljesen pozitív lányt kapna vissza aki fel is kínálkozna neki?
2011. nov. 23. 15:17
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha neked nem megalázó, hogy a 3 hónapos együttlét után azt mondja, hogy nem tudja viszonozni a szerelmet akkor próbálkozni, próbálkozhatsz ismét nála... de az esélyeket latolgatni képtelenség.

Inkább azt kérdezd meg tőle nyíltan, hogy ezek után mit vár a kapcsolatotoktól? Mi az amit szeretne?

2011. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ő nyílt volt, elmondta az érzéseit és megértettem, de Istenem könyörgöm, annyira hiányzik és egyszerűen képtelen vagyok elfogadni. Ilyen vagyok. És tudom, h nevetséges volt az ötlet amit kitaláltam végső elkeseredettségemben.
2011. nov. 24. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!