Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hol is kezdjem..

Szóval már 2 és fél éve tetszik egy fiú,de az utóbbi időben egyre erősödött bennem ez az érzés,és úgy érzem ő is többet figyelt rám az elmúlt időben.

Eddig mindig nagyon kerültük egymást,és próbáltam titokban szeretni.

De egy idő után annyira nem bírtam,hogy muszáj volt megtudnia.

Azt mondta örül neki.

Csak egyetlen bökkenő van,a..Barátnője.

Szép,hülye,nyávogós,punk,anorexiás :D (szerintem)..Idilli.


Viszont mostanában ha meglát egy fiú haverommal máris odajön és közbe szól,úgy érzem ezt direkt csinálja.

Órán többször látom,hogy "véletlenül" odapillant felém.


én már annyira nem értem őt,annyira de annyira nem értek semmit,hogy miért csinálja ezt,miért én,miért..

Szóval megannyi kérdés,és már úgy érzem szétszakadok.


Mit tegyek?

Normális ez az érzés?


Köszi ha normálisan válaszolsz ;)


2011. nov. 26. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne normális, csak próbáld meg a gondolataidat más irányba terelni, aztán majd úgyis szakít a barátnőjével, te meg "véletlenül" közelíts feléje. Kitartás. :9
2011. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!