Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha választani kéne, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha választani kéne, egy full lányos kinézetű pasival, vagy egy teljesen fiús kinézetű, enyhén bajuszos lánnyal járnátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én meg magamat választanám. Csak elfelejtettem, hova raktam a pokélabdát...

Ja már tudom! Az óvodában. B@sszameg.



21F

2011. nov. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Chuck Norris vagy Babi néni. Nehéz dönteni. Chuck megöl, Babi néni meg nem főz nekem bauxit főzeléket. XD Beteg a kérdés. Bajuszos csaj. Biztos nem kardoznék egy faszival. A csajt meg is lehet borotválni. :D
2011. nov. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A jobbkezemet..lol
2011. nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kérdés, ha jól értem az, hogy pasival vagy lánnyal járjál e? Te ismered a saját nemi identitásodat!
2011. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!