Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és forever...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és forever alone. Valami tanács esetleg? Többi lent.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok még szűz és volt már barátnőm de nem volt az igazi, sőt. amúgy nem az érdekel hogy lefeküdjek valakivel hanem hogy legyen már valaki aki szeret és akit szerethetek. nem szeretem a discokat meg a szórakozóhelyeket de végső megoldásnak tarttom hogy elkezdjek ilyen helyekre járni ismerkedni, vagy szerintetek hol és hogy tudnék ismerkedni NORMÁLIS nem pénzéhes ribanc lányokkal?:D
2011. nov. 27. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

vegyél egy hajót és nevezd el relation-nek

utána kiírhatod facebookra hogy van már egy relationship-ed xD

2011. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akárhol. Tömegközlekedési járművön vagy az utcán odamész egy lányhoz, majd megkérded bemutatkozás után, hogy van e kedve ismerkedni; beszélgetni...
2011. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
első jesszusúristen :DD
2011. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
első nem is rossz ötlet:D amúgy köszi a válaszokat igyekszem:D csak sajnos kevés a normális lány a mai világ eléggé ergya
2011. nov. 27. 20:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki jobban, egyből lesz bnőd!
2011. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy nézek ki?:D érdekes itt elég sok olyan válasz van más kérdésekben hogy nem ELSŐ szempont egy fiúnál hogy hogy néz ki:D és persze azért ne legyen kormos talpú homoktallér de én szerintem tök átlagosan nézek ki:D te tuti nem csaj vagy de azért kösz a választ:D
2011. nov. 27. 20:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
És te elhiszed a csajoknak, h nem a külső a legfontosabb nekik? Az egyik legfontosabb dolog, amit jó ha tudsz: a nők nem tudják, mi kell nekik!
2011. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pl : buszon odamész a csajhoz akármeik hez ami tetszik és azt mondod 12 cm és lebigyeszted a szádat.és amikor látodh a csaj elkezd sajnálni azt mondod: SZÉLES hahh . ez nekem buszon 9 ből 2* bejött.Lehet azt mondjátok : ez hülye megverte 7 csaj , de az a másik 2 huhhh :'D
2011. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem se a külső az 1. ..jó,persze akárkivel én se jönnék össze,de azért akkora elvárások nincsenek.


Amúgy fiú én is úgy érzek,mint te,csak csaj vagyok és kicsit fiatalabb.:'D

Ja,és ha ennyire ismerkedni akarsz,rágörcsölsz a dologra,szerintem nem fogsz találni valakit is..majd ha nem várod,akkor!

Amúgy ha egy nem túl gagyi szórakozóhelyre mész,ott is lehet normális lányt találni.:) Vagy pláza talán ilyenek.

De ne várd el,hogy egyből találsz normális lányt..

2011. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát nem a 9gag vote page-en! :D
2011. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!