Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmosabb férfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmosabb férfiak! Mennyire jönnek be nektek az izmos csajok?

Figyelt kérdés

Van,akinek kifejezetten a saját testalkata tetszik másik nemnél ill. pont fordítva, vagy nagyon mindegy?Szerepet játszanak a méreteid abban amit vársz egy nőnél?Ha a barátnőd hajlandó lenne elvinnéd magaddal kondiba ?ja, leszögezném nem drabális állatokra gondolok,hanem pl:

[link]


2011. nov. 29. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan leszarom csak jól nézzen ki, bár a bodybuildinges csajoknál vigyázzatok, nehogy ő basszon meg titeket az uborkaméretű csiklójával...
2011. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Aki a képen van még pont jó :)
2011. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A képen lévő még éppen jó.

Inkább egy izmos mint egy kövér.

2011. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire mondhatom magam izmosnak a magam 18 évével, de a koromhoz képest izmos vagyok (bár vannak már 17-18 éves testépítők is akik persze leköröznek engem ,de most őket ne számítsuk bele). Bár most le adtam , de szerencsére alapból erős vagyok úgyhogy a kérdést magamra véve:


nem tetszik a képen látható "hölgy" , bár nem izmosabb nálam szóval nem azért :D

Hanem nekem az ilyen izom furcsa egy lányon, nekem inkább a vékony gyenge puha karok jönnek be nem a dagadó bicepsz meg széles váll :D

Bár egyszer volt egy boxoló barátnőm ,illetve csak dugtunk na ő nem volt ilyen izmos de a hátán eléggé látszottak a "deltái" és nagyon fura volt , csomószor azon kaptam magam ,hogy azt nézem :D

Szóval nekem inkább a védelemre szoruló kis hölgyikék jönnek be :)

2011. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsi delta helyett csukját akartam írni ,ezeket mindig keverem :D a csukja a legfelső hát-nyak izom nem? Mert arra gondolok :D
2011. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!