Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel fel lehet kelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel fel lehet kelteni egy férfi érdeklődését? ÚJRA!

Figyelt kérdés

Kb 7-8 hónappal ezelőtt tetszettem egy srácnak, aki hangot is adott neki, de én nem tudtam elhinni, hogy végre bejövök annak a személynek, aki nekem tetszik, ezért elutasítóan viselkedtem vele. Az utóbbi időben azonban annyira megtetszett, és úgy bánom, hogy visszautasítottam.

Azzal gondoltam, hogy felveszek valami csajosan dögös ruhát, hiszen minden vasárnap látjuk egymást. Gondoltam felveszek egy kicsivel térd felé erő szoknyát, magassarkú és magasszárú csizmával, valamint egy csinos/elegáns fehér szövetkabáttal.


2011. dec. 4. 11:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Amikor megismerkedtünk, akkor is valami ilyesmi szoknya volt rajtam, csak fehér, majd rá a buliban, ahol fűzött szintén valami miniruha volt rajtam magassarkú cipővel.
2011. dec. 4. 12:09
 12/19 anonim ***** válasza:
Templomba jártok mindketten v h-h csak vasárnap lát ?:DD
2011. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Napkiraly ***** válasza:
Jó lesz, a harisnya vastag legyen, hogy fel ne fázz.
2011. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Napkiraly ***** válasza:
ÉS legyél vele kacér, ha már elutasítottad korábban, másképp le se fog szrni
2011. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy miben látott meg először téged. Ne az alapján indulj ki. Ha nyáron lát bikiniben akkor most télen úgy járnál?:) Ugye hogy nem. Öltözz fel csinosan, de most ne szoknyában. Én ezt tudom javasolni.
2011. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
felőlem akár ruha nélkül is lehetsz ha egyszer elhajtottál akkor elhajtottál!
2011. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
ha elutasitottad, akkor leteszi magát hozzád képest, hiszen régebben kevésnek mondtad őt. Most fel kell őt emelned, de ha kiöltözöl, azzal mégmagasabbra kerülsz. Ő mindezekért nem fog kezdeményezni irányodba, hiszen most a szép ruhában mégtöbb lettél. neked kell kezdeményezni és konkrétan, hogy megértse. Mond meg neki, te fruska, különben elmegy más lánnyal...
2011. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%
Szóval nem az eszeddel, a kedvességeddel, a személyiségeddel akarod felkelteni a figyelmét, hanem, hogy ribancnak öltözöl, mert gondolom ez az összes érték, amit fel tudsz mutatni. Az én figyelmemet felkeltenéd max egy dugásra.
2011. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most mit akarsz elérni? Azt, hogy te tetsszél a pasinak vagy a ruhád?
2011. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!