Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen beleszerettem Sp-be....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beleszerettem Sp-be. Mit tegyek? :ooo

Figyelt kérdés
De most ez komoly. Mindig róla álmodok. :$$. És ez nem rajongás hanem SZERELEM.

2011. dec. 5. 19:48
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
2011. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim válasza:
Ne nézz rá ennyi!
2011. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:
már mindegy, tegnap házasodott fluorral
2011. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 Baby_keh válasza:

először is inkább egy nyelvtantanárral álmodj mert a helyesírásod elég sz*r

másodszor te normális vagy még hogy mindenki,a melegek többsége talán -.- de egy normális embernek nem jönne be egy ilyen

harmadszor sp úgysem fogja elhagyni fluort ;)(főleg nem egy lányért már bocs)

2011. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim válasza:

Sztem töröld a bejegyzést, ugyanis, már többen küldték, de itt is fenn van:

[link]

Másodszor, nem mindeninek tetszik SP, csak szted.

Harmadszor a szerelem TÉNYLEG csak úgy lehetséges, ha valakit vmennyire ismersz is.

Negyedszer pedig próbálj nem ránézni, és beletörődni, hogy ez reménytelen, mert rajtad kívül vannak lányok, akik azt HISZIK, hogy szerelmesek SP-be. Kinövöd!

2011. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:
Kérdező kommentje a 2. válasz oldalon: Nekem más tetszik képzeld és kb. az egész iskola utálja ahova én járok úgyhogy ne merészeld azt mondani hogy az egész világnak bejön! Amúgy meg tényleg menny el pszichológushoz.
2011. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
SP csak lezbikkel jön össze mert idők kérdése és bevallja h transzvesztita :DD
2012. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim válasza:
én ugyanígy voltam justin bieberrel :) aztán jkinőttem. te is ki fogod nőni. nyugi :DD
2012. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:
Miért vagytok ilyenek ezzel a szegény kislánnyal??!!! Bevallom hát...én is imádom Őt!!! Írok is neki egy verset, hátha egyszer megnézi itt: S Pont ma szerettem beléd, SPeciális Istenem, midőn a SPájzból kiáramló nagymama-lekvár édeSe megcsaPott, éreztem, végem leszSP nyomban...
2012. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Király vers! Csak... Hol vannak a rímek?
2012. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!