Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Most az öltözködésre gondolok konkrétan:

- Louis Vuitton nadrág,óra

- Gucci öv,csizma

- Chanel napszemüveg,karkötő

- Guess notebooktáska

- Bershka szoknya

- Tally Weijl felső

- Louis Vuitton diamond edition mobil


Szóval rí róla a pénz,a márka.

Szerintetek ez túl SOK?


2011. dec. 6. 18:19
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nem az hogy sok pénzünk van, csak szüleim jókor voltak jó helyen.. Külföldi kapcsolatok miatt. De nem szokásom rá verni a nyálamat,meg ilyesmik.Elég ha becsületesen felöltözöm(a klasszikus eleganciát képviselem,letisztult,markáns vonalak)akkor némileg megbámulják az emberek a kiegészítőimet,ruháimat..De igyekszem nem felhívni magamra a figyelmet.Hétköznapokon,utcai viseletkén ilyen külföldi,egyedi tervezésű cuccokat hordok,kevésbé ismert márkákkal bélyegezve..Nem szeretem a feltűnést.És zavar,hogy az emberek ennyire anyagiasak,felszínesek.
2011. dec. 6. 18:29
 12/38 anonim ***** válasza:

Tally az r*bancmárka :D

Amúgy nekem is vannak márkás cuccaim (pl. Dior), de soha senkinek nem mondom, hogy milyen márka, és nincs ráírva nagy betűkkel. Teljesen mindegy a márka, meg az ára,m az a lényeg hogy jól álljon.

Azoktól az emberektől hányok, akik direkt úgy vesznek márkás cuccokat, hogy nagybetűvel rajta legyen, hogy milyen márka.

2011. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Attól még egy munkatábor a hasznodra lehetne... :P
2011. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

van egy Tally-s felsőm nekem is, túrtam. :D


Engem is megbámulnak, csak nem a ruáim miatt.

2011. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem tudok véleményt mondani.
2011. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Azok a 'rajoskodók'. :) Én csupán megfizetek a márkáért,de kevésbé feltűnő darabokat veszek. Max a márkajelzés látszik,nem pedig a felirat.. Nem turkálóból vásárolok,és nem ilyen klasszikus LV-os táskáim vannak.Hanem egyedi darabok.
2011. dec. 6. 18:33
 17/38 A kérdező kommentje:
Jó, de én a Tallyt nem bevásárlóközpontból,vagy használt áru kereskedésből vettem.Rendeltem,vagy külföldön vettem.
2011. dec. 6. 18:34
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Én meg leszarom, hogy hol vetted, sőt, elhiszed, hogy az anyagias fa-szfejeken kívül mindenki leszarja, hogy mit hol vettél? Jól néz ki, akkor jól néz ki és kész...


"jaj, külföldről rendeltem" el tudlak téged képzelni kérdező. Biztos feszítesz mostis a "divatos" "márkás" cuccaidban. Grt.

2011. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
A másik meg: Tudod, hogy a LV, Gucci stb ugyanott készül, ahol a kínai cuccok, csak rávarrják az eredeti márkajelzést, mert az óóhh minő csodálatos, eredeti LV, úristen. Ugyanonnan jön bazzeg. És eladják neked, ku-rvára több pénzért, mint amit ér...
2011. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ha valaki csupán a márkákra megy...
2011. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!