Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Most az öltözködésre gondolok konkrétan:

- Louis Vuitton nadrág,óra

- Gucci öv,csizma

- Chanel napszemüveg,karkötő

- Guess notebooktáska

- Bershka szoknya

- Tally Weijl felső

- Louis Vuitton diamond edition mobil


Szóval rí róla a pénz,a márka.

Szerintetek ez túl SOK?


2011. dec. 6. 18:19
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nem, képzeld! Egy rossz puma melegítőben vagyok,meg egy puma kardigánban.. Itthon teljesen mindegy.. :) Amúgy is, süttetem az arcom, nemrég kaptam arcszoláriumot. :))
2011. dec. 6. 18:41
 22/38 A kérdező kommentje:
Olaszországból meg Németből vannak a cuccaim. Nem hiszem hogy annyira kacatok lennének.. Nah most kihoztad belőlem a frenkizést. Direkt volt?! :)
2011. dec. 6. 18:43
 23/38 anonim ***** válasza:

Bocs, én egyszerűbb vagyok. Mi a pi-csa az a frenkizés? :D


Az olasz cuccok meg ott készülnek, ahol azok, amik olaszországban számítanak nem márkásnak....


Sosem értettem ezeket az embereket. Attól, hogy márkás még nem biztos, hogy jól is néz ki és attól, hogy turkáló, attól igenis nézhet ki nagyon jól!... Nem értem, hogy miért kell elverni ilyen dolgokra pénzt, amik feleslegesek....

2011. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Meg: A kínai mért lenne kacat? Azért, mert a hozzád hasonló kis márkaribancok nem képesek felvenni, mert kacat?


Lehet jobban öltözködöm, mint te. Rakj már fel egy képet egy napi szettedről (persze úgy, hogy rajtad van).

Csak vigyázz, nehogy kitakarjon a márkák fénye.

2011. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Én asse tudom mik ezek és miért kéne ezekre bárkinek büszkének lenni.
2011. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
18:50. Köszönöm. Megfogalmaztad, amit én nem tudtam.
2011. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

én turiból szedem a cuccaim, elég szépeket szedek össze 1-2-3 ezerért

ha több pénzem van akkor is. inkább elmegyek belőle kirándulni barátommal

a márkákért rajongó divatpinákat nem csípem...

nagyon nem

és lese sz@rom melyik cucc honnan mennyiért van :D

2011. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Kérdező már ne is haragudj de szerinted az ide írók közül ki nem sz@rja le hogy milyen ruhákban jársz? Süttessed csak a képedet az arcszoláriumoddal, mellé kellemes esti olvasmányként ajánlanék neked cikkeket a bőrrákról :)
2011. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Szebbet szarok. Le se köpném.
2011. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
47%

Nevetséges milyen indulatokat szül az emberi irigység.

Most nem azért, de sír a szátok, hogy a nők a pénzes faszikra mennek, de ti, akik nem vagytok azok, minden ismeretség nélkül ítélkeztek..

Nem a pénzetek miatt nem kelletek lóf*sznak sem, hanem mert irigyek és felszínesek vagytok. Tisztelet a kivételnek.

2011. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!