Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon jó barát, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon jó barát, vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Exemről van szó. Továbbra is vele tudok legjobban elbeszélgetni, figyelmes, rendes, segít amiben tud. A szakítás oka a fizikai vonzalom hiánya volt, részemről (pedig nem csúnya). Nagyon jókat hülyülünk is, szóval teljesen jól elvagyunk együtt. De valami mégsem jó-ha potenciális pasiként tekintek rá, nem tudom elképzelni vele pl, hogy gyerekeink legyenek. Hogy legyen szex köztünk. Ám egyetlen lánnyal, és egy másik fiúval sem vagyok olyan jóban, mint vele-ő a bizalmason is egyben. Másfél éve szakítottunk, és nem tudom hova tenni az érzéseimet felé. Ő volt nekem az első pasi.
2011. dec. 6. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Barát.

Ami nem baj, ha őt nem bántod meg ezzel.

2011. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Más pasival el tudnám képzelni a szexet is (van egy ilyen konkrét szamély), szóval nem azzal van baj, hogy nem kívánom, hanem vele nem.
2011. dec. 6. 20:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennyire szoros barátság lenne köztünk?
2011. dec. 6. 20:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy néha úgy érzem, még mindog szerelmes, de egyszer, miután megunta, hogy kerülöm, leültetett beszélgetni. Mondta, hogy érti, hogy nem akarok tőle semmit, de a barátságunkat szeretné vissza.
2011. dec. 6. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne ennyire szoros barátság köztetek?

A barátság, az nem "csak" hanem "sőt".

2011. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen mindkettőtöknek a választ. Csak nem értettem, hogy lehet, de ezek szerint némely dolgokat nem érteni, hanem érezni kell.
2011. dec. 6. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!