Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGYON FONTOS! Mit csináljak? Kihez menjek? Lehet h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
kedden(12.06) lefeküdtem a barátommal.nem használtunk gumit. késöbb egy közös lány barátunkat megkérte h beszéljen velem a témáról. aznap este "elszállt". és nagyon fél h terhes vagyok. ugy tudom a tesztek 3 nap után kimutatják. de van egy 72 órás esemény utána tabletta ami viszont addigra lejár. és nem hat.hova menjek, kihez forduljak? iskola orvos, osztályfönök, a suli gyermekvédelmis alkalmazottja vagy a barátom anyukáját kérjem meg h jöjjön el velem nőgyógyászhoz? mert ugy tudom nem kapok ilyen gyógyszert meg felnőtt nélkül. nem szeretném ha anyum megtudná, csak ha már muszáj. mit sináljak? kit kérdezzek? hova menjek? tiszta ideg vagyok, ráz a hideg, remegek, sirok. nem tudok dönteni. valaki segitseen!!
2011. dec. 8. 00:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
100% hogy terhes vagy!mi lesz a neve a picinek?
2011. dec. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A terhességi teszt a BEÁGYAZÓDÁSTÓL számított 3 nap után képes kimutatni a lehetséges terhességet, de jobb várni 1-2 hetet, akkor mutatja biztosra. Az esemény utáni kb 6000 forint, nem kell melléd felnőtt. Nem tudom mit kell ebben dönteni, már rég el kellett volna menned nőgyógyászhoz, vagy akár tinédzserambulanciára, ahol felírják neked. Minő meglepetés: receptköteles. Ja, és az első aktus alkalmával is terhes lehetsz, szóval ez is hülyeség.


És jó lenne, ha nem ész nélkül szexelnél.

2011. dec. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a kis takony barátodnak a fejébe belevernék egykettő dolgot!Meg a tiedbe is hogy nem húzatsz vele gumit!Emiatt meg is érdemled hogy sírj és szenvedj!Majd megtanulod hogy a tetteknek következményük van!

ha valami gondod van ,menj el mindig nőgyógyászatra!Ott mindenről felvilágosítanak az biztos!Ha csak otthon maradsz és sírsz abból semmi jó nem lesz!És tanuld meg hogy húzass velük gumit ha csak nem akarsz fiatalkorú anyuka lenni és olyankor nem csak a Te életedet teszed tönkre hanem a kisbabáét is ha csak nem egy gazdag családba nőttél fel.

És nyugodtan szól a barátod anyjának hogy kísérjen el,meg fizesse ki az 5000ft-tos gyógyszer árát!

Hogy lehetnek a kölykök ennyire idióták?Én mikor fiatal voltam kérdés nélkül gyűjtöttem össze a lét és vittem a lányt nőgyógyászatra!(és akkor is azért mert olcsó gumit próbáltunk ami elszakadt és telibe ment)

2011. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tisztázzunk pár dolgot.

1. Ha már arra van eszed, hogy szexelj, talán nem ártott volna utánanézni a dolgoknak, nem?


2. A terhességi teszt 3 napos TERHESSÉGET mutat ki. De terhességről csak a BEÁGYAZÓDÁSTÓL kezdve beszélünk, ami az aktus után kb. 6-7 nappal történik. Azaz a legérzékenyebb teszt is csak 10!!!! (de inkább 14) nap után mutat eredményt.


3. A 72 órás tabletta NEM szakítja meg a terhességet, csak megakadályozza. Ha már terhes vagy, akkor nincs hatása.

Szóval nincs olyan, hogy "csinálok tesztet, és ha pozitív akkor beveszem a tablettát".


4. Minél később veszed be a tablettát, annál kevesebb az esélye, hogy hat. Egyébként van már 120 órás tabletta is.


5. Esemény utáni tablettát csak orvosi receptre lehet kapni, tehát muszáj elmenni orvoshoz. Viszont szülő nem kell hozzá.


6. Az esemény utáni ára kb. 6 ezer forint. Talán jobban megérte volna kotont venni, amiből a legdrágább is kb. 700 forint/csomag.


Most őszintén. Mégis mit vártál? Ha koton nélkül szexelsz, ráadásul még beléd is engedi (de hozzáteszem, hogy ha nem engedte volna belé, akkor is lehetnél terhes...), akkor miért ne eshetnél teherbe?

Dugás előtt nem jutott eszedbe, hogy így szoktak az emberek gyereket csinálni?

2011. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Először is talán nem kéne gyerekként szexelni,talán tudni kéne róla mindent mikor csinálod,és hozzá teszem most már felesleges a tabletta ilyenkor már szinte nincs hatása,ma csütörtök van közel 48órája,felesleges a hormon adag,nem tudom elhinni,hogy lehetnek a mai tinik ennyire buták,felelőtlenek.Bármikor szexelsz lehetsz terhes ha nem védekezel,sőt védekezéssel is van 1-2% esély,mi a csodáért feküdtél le vele,mennyi vagy 13-15?biztos nem vagy több,ez esetben nagyon fiatal,és éretlen vagy a szexhez,elmehetsz egy nőgyógyászhoz,de ilyenkor már szinte biztosan nem segít a tabletta,inkább reménykedj és keddhez 10 napra vegyél tesztet
2011. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ma 09:54 ott a pont :)) !
2011. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én javaslom egy szakember (leginkább nőgyógyász) felkeresését. Ő mindent el fog mondani, amire szükséged lehet. A többit meg úgy gondolom, hogy a többi válaszoló már leírta, csak ismételni tudom őket. És remélem ez a "kis" incidens tanulság lesz a jövőre. A 21. században élsz, adottak a lehetőségeid, hogy felelősségteljesen éljél nemi életet. És nem utólag kell bánkódni, meg kiakadni.
2011. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
felelőtlen hülye pi csa!
2011. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!