Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ócska k*rva stílusra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ócska k*rva stílusra váltanék, népszerűbb lennék?

Figyelt kérdés
Elég csúnya vagyok, de azt tapasztaltam, hogy egy "páwa" vagy egy szolis p*csa lehet akármilyen rusnya, mégis népszerű...
2011. dec. 8. 01:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
21F / Dunakeszi.
2011. dec. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:

nekem is küldhetsz



Debrecen 17/f

2011. dec. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Szia, én lány vagyok, de nekem is küldenél egy képet? Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy miért tartod magad csúfnak... :)

17/L pécs

2011. dec. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
3 kép elküldve, több nincs. Nagyon értékelném, ha semelyiket nem látnám viszont uglypeople.com-on. Meg sehol máshol. 3 óra után törlöm őket :D
2011. dec. 8. 02:48
 25/37 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj kicsilány, de én semmi kivetnivalót nem találok az arcodon. Nemtudom te milyen nagy orról beszélsz...

Nekem volt nagy orrú oszt társam általánosban, attól a csajtól fényévekre vagy.

Sőt agyik barátom csaj barátjának is elég érdekes orrcsontja van, de a lány mellette hihetetlenül szép...


Azokon a képeken amiket küldtél én egy teljesen átlagos arcot látok.

Te pont abba a kategóriába tartozol aki beképzeli magának a hülyeséget. Hidd el...

Egyáltalán nem tartozol a csúnya kategóriába. Kicsit nézz magadba, találd meg a szépet, mert ott van benned...


Ja, és nem bíztatásként mondtam. Tényleg helyes arcod van szerintem.


21F

2011. dec. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Amúgy az első képed suliban készült? :D Nem tudom miért, de valamiért nagyon a volt sulimra asszociálok (váci közgáz). De lehet csak a fejtett kő fal miatt xD


21F

2011. dec. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nem is emlékszem, hol készült. Minimum 1,5 éves kép. Amúgy köszönöm, rendes, amit írtál :)
2011. dec. 8. 03:08
 28/37 A kérdező kommentje:
Ja és törlöm a képeket, aki nem látta, örüljön neki.
2011. dec. 8. 03:10
 29/37 anonim ***** válasza:

"aki nem látta, örüljön neki." :D:D:D:D:D

Ezen de jót nevettem :D:D:D Mintha a nővéremet hallottam volna :D:D:D


Túl kritikus vagy magaddal. Bár a nők többsége az... Nincs semmi gond a búráddal, hát viselkedj is úgy ^^ A vidámságot sugározd magadból és tepernek majd utánad a kanok. Ezt akár veheted ígéretnek. :PP


Ez az ami felkelti a figyelmet a ribikre is... Viháncolnak, nevetgélnek, boldogak és ezzel vonzák a figyelmet.

Előbb utóbb pedig akad valaki, akinek bejön és ráhajt.

Legyél vidám, kiegyensúlyozott és vonzó leszel. A búvalbélelt emberekre nem sokan figyelnek fel :) De nincs ez másképp a férfi oldalnál sem...


Szóval hajrá! :D



21F

2011. dec. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy csúnya, küldj egy képet, ha kell küldök én is.
2011. dec. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!