Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ócska k*rva stílusra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ócska k*rva stílusra váltanék, népszerűbb lennék?

Figyelt kérdés
Elég csúnya vagyok, de azt tapasztaltam, hogy egy "páwa" vagy egy szolis p*csa lehet akármilyen rusnya, mégis népszerű...
2011. dec. 8. 01:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Én megmondom neked,hogy én is csúnyának éreztem magam,és nem tudtam mit tegyek sokan mondták,hogy keressek valamit amiben jó vagyok,vagy valami hobbit.Én elkezdtem Konditerembe járni,és mára már sokkal nagyobb az önbizalmam és már máshogy látom a világot!
2011. dec. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Hát nagyon csúnya. De láttam már legalább ilyen csúnya lányokat, akiknek 2534523453-en lájkolták a facebook képüket...
2011. dec. 8. 01:40
 13/37 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség... Nekem soha nem kéne ribanc...

Ne keverd a szezont a fazonnal! Lehet hogy baromi jó lenne megdugni őket, de többre nem kellenének...


Amúgy átérzem a helyzeted, én magam sem az a szépfiú vagyok. Férfi létemre ez még hátrányosabb is...

De ha elku*vulsz, az annyit jelent, hogy feladtad...

Ezek a nők szánalmasak... Ne hasonlítgasd magadhoz...


Kötve hiszem, hogy annyira csúnya lennél, hogy senkinek sem kellenél. Ilyen nem létezik.

De cáfolj rá... Küldhetsz egy képet privben. Akár egy arcképet is.


Én még olyan csúnya lányt nem igen láttam volna, aki esélytelen lett volna bárkinél...



21F

2011. dec. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Egy külső leírást lehetne kérni? ;)
2011. dec. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Előttem szóló véleményét osztom, annyira csúnya tényleg nem lehet valaki. Ma már nemigen vannak csúnya lányok, én legalábbis nagyon-nagyon keveset látok. De ugye ez is egyéni, hogy kinek mi a csúnya...Szóval nincs miért aggódnod kérdező, nem mellesleg én is kíváncsi lennék rád :)
2011. dec. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

165 centi vagyok, elég vékony. Mellem nincs túl sok, de annyi még igen, amit ki lehet dobni. Bőröm fehér, de szoli segítene.

Sötétbarna a hajam, hullámos, de volt már festve és hajvasalóm is van.

Az arcom elég csúf, nagy az orrom, de amúgy is sminkelek. Fehér púder helyett barnító, világos rúzs és ennyi.

2011. dec. 8. 01:59
 17/37 anonim ***** válasza:

Ezek alapján inkább a jobbak közé tartozol...

Ugyan rakj már ki valami képet.

Vagy küldj nekünk privben... Nem tudom elképzelni, hogy mitől vagy ennyire kiakadva...

2011. dec. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Küldök valami képfélét privátban, ha előre írtok, megírjátok a korotokat és hogy hol laktok. Nem akarok ismerősbe botlani.
2011. dec. 8. 02:25
 19/37 anonim ***** válasza:

szerintem öntudatos karakán csaj lehetsz, és én nagyon csípem ezt a típust :D Továbbá rohadt jókat röhögök a kis hülye csitri ostoba lökött nőciken, ahogy folyamatosan hülyeségeket pofáznak. Főleg ha van egy karakán öntudatos kommentátor. Az egyetemen közösségszervező erejük van, mert összehozzák a társaságot egy jó kis rajtuk röhögésre. Amit az ilyen csajszik felmutatnak az egy f*szság. Mondjuk van ennek a típusnak egy hardcore kiadása is, az viszont rühellem, mert demoralizáló hatása van. Állandóan a pofádba tolja a világutálatát. És nem is a világutálattal van a baj. Azt lehet jól is csinálni. Hanem hogy kiállhatatlanul undok. Szerintem ha stílust váltasz, akkor olyanra válts, hogy kifejezze azokat a tulajdonságokat, amiket kedvelsz vagy értéknek tartasz magadban és másokban. Ez azokat fogja köréd vonzani, akikkel közös a szemléleted.


24F

2011. dec. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Nekem küldhetsz privibe,kíváncsi vagyok:)


19f, Bp

2011. dec. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!