Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az, ha valaki KIHÍVÓAN...

Milyen az, ha valaki KIHÍVÓAN öltözködik&viselkedik?

Figyelt kérdés

én nem vagyok olyan, és nem is akarok:)

csak kíváncsi vagyok


2010. ápr. 22. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod hogy nem vagy olyan ha nem tudod hogy miaz?
2010. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%
Hát jogos amúgy amit az előző írt de amúgy azt jeleti hogy durván szólva ribis , könnyűvérű!öltözködésben pedig ugyanez szal pl miniszoknya mélyen dekoltált felsővel!
2010. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jah én is valami ilyenre gondoltam, köszi
2010. ápr. 22. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamutogató,kivágott ruházatot jelent,ami túl sokat mutat meg a testből.Mondjuk ilyen,ha valaki felvesz egy ultra mini szoknyácskát,hozzá meg egy mélyen dekoltált felsőt,amiből majd' kiesnek a mellei.Viszont,ha valaki megmutatja a lábait,de mellé egy ízléses,szolidabb,zártabb felsőt vesz fel,az már az elfogadható kategória.Gondolom,érzed a különbséget.
2010. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Kihívó és ribis közt is van ám különbség.

Én nagyon szeretek kihívóan öltözni.MAga a viselkedésem is az.Kihívónak lenni annyit jelent,mint kiitűnni a tömegből.Na nem tagadom meg a ribis ruhákat sem.

NEm olyannak lenni mint a többi.Persze ez ma már egyezik lassan a ribissel.Én is felveszem a tűsarkút a miniszoknyát meg egy kivágott felsőt.Mert életem csak egy van,fiatalságom meg pláne.És szottyos lábamat biztos nem fogom mutogatni.Az hogy valaki emiatt lepi.csáz,na meg azért mert hozzá műkörmöm is van...igazából nem érdekel.Szerintem minden nő szereti néha ha megnézik a pasik,vagy "csorog a nyáluk".Aki nem így gondolja próbálja ki,meglátja milyen jó érzés:D

NA szép estét:D

21L

2010. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké,21/L,de abban gondolom egyet értünk,hogy közönséges,és vérforralóan csinos nő között is van különbség!!!Igen,ami szép,azt meg kell mutatni,ebben tényleg igazad van,DE!Nem mindegy,hogy az adottságainkat ízléses módon sejtetjük,vagy mindent kidobunk,amink csak van,magyarán közszemlére tesszük magunkat.Én is büszke vagyok bizonyos adottságaimra.Viszont,ha mondjuk éppen egy dekoltázzsal a melleimet hangsúlyozom,akkor nem mutogatom a lábaimat,és fordítva.tehát ügyelek az arányokra.hogy ne mutogassak,csak hangsúlyozzak.

Ne érts félre ,nem kötekedni szeretnék,mert bizotsan csinos vagy!nyáron én is szeretem a lenge öltözéket.csak nem mindegy,hogy a stílusom közönséges,vagy egyszerűen csinos.Persze,a kihívó sem feltétlenül egyenlő a ribissel,de azért ebben is legyen egy mérték,ami elválaszt minket a hivatásosoktól,és nővé tesz minket. :-) 23/L

2010. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
én ebben vsak azt nem értem miért nem lehet egyszerre cicit kidobni,meg combot villantani.....na mindegy:D
2010. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az,hogy nem lehet,de ez afféle divat ,,alapszabály".Végül is,az ízlésedre,meg a vérmérsékletedre van bízva minden.
2010. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem csak azért fura mert modell voltam négy évig ...persze ha belegondolok nem fura mert modelleknek a hétköznapi cucc farmer ,kivágott felső tűsarkú.Szóval tényleg neked van igazad:D

Nekem a vérmérsékletem....hmmmm:D

2010. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!