Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem soha nem lesz senkim? 17/L

Figyelt kérdés
Jövő héten leszek 18. Egyelőre nagyobb esélyt látok arra, hogy apáca leszek, minthogy pasim lesz valamikor. Fiúk szokták kérdezni hogyhogy nincs senkim, hát még ha megtudják, hogy nem is volt... Úgy érzem azért nincs, mert nem is érdemlem meg, és mostanában mintha a fiúk alig vennének észre, mert csak p*csájukat rázó lányokat veszik észre. Ja igen, az is gond, hogy elég csendes vagyok. :/ Valami pozitív gondolat kellene, mert semmi változás nem lesz így, de nem tudok hinni. :S
2011. dec. 8. 14:33
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Írj üzit kérdező !

Szívesen ismerkedek

2011. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Miért érzed úgy, hogy sohasem lesz?

Nem érdeklődnek feléd a pasik?Nem akarják, hogy a barátnőjük legyél?

21f

2011. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
már megbocsáss 6oska, de több példát is tudnék mondani hogy kiégtek... és ahogy a mai tini társadalom fejlődik, a többségük olyanná is fog válni... van egy olyan sanda gyanúm, hogy te is olyan vagy...
2011. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

én meg jövő héten leszek 19 és velem is hasonló a heylzet :P

ha gondolod dobj egy üzenetet :)

18f

2011. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetbe vagyok, mit Te :) 17/F

Láttam itt hogy az előbbiekben többen felajánlották az ismerkedési szándékukat...ne sok esélye van hogy pont nekem fogsz üzenetet írni...de azért megpróbáltam:)........

(Ha szeretnél ismerkedni írj egy levelet és beszélhetünk:))

2011. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok kedves kérdező :( Bepróbálkoztam már egy-két fiúnál de azok elhajtottak, ezek után meg végképp elment a kedvem az ismerkedéstől. Vagy a másik, hogy konkrétan megmondják hogy csak d.ugni akarnak egyet aztán ennyi. Nem értem mi a gond,nem vagyok igénytelen vagy nagyon kövér stb..stb...

Kezdem azt érezni hogy lemaradtam mindenről és sose lesz senkim :(


17/L

2011. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

szép lányok sajnálkoznak ezen?:D

Jesszusom :O Egyénként elmondanám hogy én bőgtem is már depresszió közepedte emiatt 1 évvel ezelőtt, azóta mintha egy új ember lennék, nem volt még bnőm de mindent megteszek érte: szétgyúrom magam, divatos ruhák, szocializódás, eljárok itthonról, beiktatok majd vmi extra hobbit majd érettségik után, randiztam is már pár lánnyal. Most oda készülök menni egyhez, rem nem fosok be...


Megoldás: Agykonroll pszichológia

Kezd Brian Tracy-vel. Szóljatok ha használt valamit, nekem megváltoztatta a nyomorúságos életemet egy (szinte) paradicsommá:D

F18


download link:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

18:10

Örülök, hogy vannak még iylen normális lányok, rosszaknál próbálkoztál:)

Ha ilyen lányt találnék megadnék neki bármit:)

Ha csak szexet akarnak és megmondják még mindig sokkal jobb mintha játszanák, hogy mennyire szeretnek és ha megtörtént a szex dobnak, pozitív hozzáállás, nyugi lesz valakid, lány vagy, hamar elkelsz:)

21f

2011. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, úgy éreztem senki sem akar majd velem lenni. Ráadásul voltak/vannak egyéb gondjaim is... Aztán egyik pillanatról a másikra megváltoztak a dolgok... Most ugyan senkim sincs :) Szívesen ismerkedek, ha gondolod/gondoljátok írjatok privit :)

20/F

2011. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azt mondják, "k*rv*kból lesz a legjobb feleség". Nem tudom mennyi belőle az igaz, de ha belegondolunk fiatal kora alatt kiéli magát és megkomolyodik családos idejére.

Mindenesetre szerintem ezen nem kell parázni. Ha nagyon kapcsolatra vágynál már rég megoldottad volna. nagy valószínűséggel nem keresel kitartóan, vagy rossz helyen keresel. 24/F

2011. dec. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!