Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme? Veletek már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme? Veletek már volt ilyen?

Figyelt kérdés
van értelme annak ha egy drogossal jössz össze? mert én most szerelmes lettem egy drogos gyerekbe de tudom ha járnánk akkor nem tudnám hogy be van-e szívva ls azért mondja hogy szeret vagy tényleg. veletek már volt ilyen?
2011. dec. 8. 15:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
16:05 ő már rendszeresen drogozik. és nem csak ilyen gyengéket.. rendeset,erőset... hát az ivás is rossz tudom de szerencsére azt nem csinálja.
2011. dec. 8. 16:08
 12/22 anonim ***** válasza:

Tévedés. Én se nem iszom se nem drogozom.

Egyedül cigarettázok. Semmi tudatmódosítóval nem élek.

De volt részem mind a kettőben. Mind a kettő sz@r ha nincs mértékletesség.

De ha valaki élvezi... Mit lehet vele csinálni...



21F

2011. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ahogy látom te már döntöttél... így lényegtelen ki mit mond. Sok sikert a sráchoz.
2011. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 nastic ***** válasza:
miért kezeli a fűvet mindenki ilyen brutálisan, ami a diszkóban történik az piszkos drog igen, a vicces cigi meg egészen más...
2011. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

16:08:

Ha keménydrogokat tol, kerüld el. Nagyívben. Aki már odáig jutott, hogy tolja a krekket, meg a metet meg a franc tudja mit, olyan szintre fog lesüllyedni, hogy hidd el, nem akarsz belőle egy darabot sem.

Egyik családtagunk alkoholista volt... Ellopta még a saját anyja pénzést is... Megette a húst nyersen b@zdmeg, mert az anyja nem volt hajlandó neki főzni. 50 akárhány éves volt... Aztán szívinfarktus.


Kerüld el az ilyen embereket...

Ha még csak hébe hóba eltolt egy mókás cigit, vagy betol egy felest nem para... De a kemény drog bizony legyen kizáró ok...



21F

2011. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem és igazából leszarlak....
2011. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16:15 oké szarj le SZIA. amúgy ő nem vicces cigit szív hanem drogot. lenne értelme járnom vele? úgyis csk a drog fontos ugye? :(
2011. dec. 8. 16:20
 18/22 anonim ***** válasza:

16:11:

Azért, mert az nyíltan kimondott drog. Ami illegális is.

Az embereknek pedig az van a tudatában, hogy DROG, ILLEGÁLIS, innentől kezdve már nem is érdekli a folytatás. Tudatlanság...


Az alkohol is drog. Ugyan úgy tudatmódosító. Csak az már évezredek óta fogyassza az emberiség és olyan mint a csapvíz. Vagy az elektromosság. Nem lehet nélküle létezni. Amerikában se sokáig tartott a szesztilalom...


Még egyszer mondom, én nem élek egyikkel sem, de volt szerencsém mindkettőhöz. Mindkettőnek akkora okádás volt a vége, hogy csak úgy füstölt... Számomra nem is hiányzik többet...


Csak én sem értem miért tartják a szeszt többre... Logikátlan.



21F

2011. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

16:20:

Nem tudom mit tol csajszi, de én nem kezdenék olyan emberrel, pontosabban csajjal mert hát fiú vagyok, aki keménydrogokkal él. Azokról leszokni nem olyan egyszerű mint a cigiről. Pedig arról sem az...

Leépíti az embert, a szellemiségét és a végén a körülötte lévőkre is káros hatással lesz.


Egyértelműen kerülendő!


21F

2011. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
NAGYON jó esetben tényleg ez lesz a legnagyobb gondod vele. Másképp vagy magával ránt, vagy "csak" végignézheted, ahogy megöli magát.
2011. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!