Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek így mi értelme? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így mi értelme? Miért változtatott?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki felé voltak gyengéd érzelmeim, de mivel tanít, és más körülmények okán, megpróbáltam elfelejteni ezeket. Nagyrészt sikerült is.


Mióta úgymond, az érdeklődésem az órára fókuszálódik, nem rá, észrevettem, hogy már nem jön oda ha megkérem, mert bajom van a kóddal amit írunk. Ezen kívül, amíg nem látja a csapat hogy együtt jövünk beszélget kérdezget, ilyesmi, de amint befordulunk a folyosóra, mintha nem is ismerne.


Eddig óra előtt mindig beszélgetett, legtöbbször velem, most inkább csendben vár 3 méterre tőlem, csak hogy ne beszéljen velem.


Emellett van még egy tanár, aki az ő irodájában "lakik", és elég fárasztó "poénjai" vannak, emellett kedvelem őt. Egyszer kint osztotta az észt, és ez az ember, arra mászkált, és ahányszor csak elment mellettünk olyan 10x együtt-érzően mosolygott.


Nem értem, hogy mi van vele...

Megköszönném, ha ötletet kapnék rá.


2011. dec. 4. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zavaros a sztori, igy idegenként elsö olvasatra, egy szót se ejtettél arról, hogy mien iskolába jársz általáns,gimi, vagy fösuli, pedig ez azért elég sokat számit.


Az is lehet hogy csak te érzel valamit, a tanárod pedig pont azért vonult vissza, mert észrevette hogy megint beleszeretett egy diáklány, és kellemetlen neki.Könnyen elöfordul, hogy a tanárok szimpátiáját szerelemként értelmezik a kamaszlányok.


Ha ugy gondolod, hogy "civilként" lehetne is valami köztetek azért érdemes elgondolkozni azon, hogy

Általános iskolában azonnal, és hosszu idöre börtönbe kerül egy tanár, ha kapcsit kezd a diákjaival.(helyeslem)

Gimiben nem tudom hogy büntetik e, de az tuti, hogy kirugják, és többet sehol nem lesz tanár.

Föiskolán/egyetemen elnézöbbek általában a dékánok,de csak addig, amig "nyilt titok" a kapcsolat , ha vmiért nyilvános érdeklödést kelt, ugyanugy vége a tanár pályájának.

2011. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok.

Másrészt: pont azért furcsa a dolog, számomra, mert egyrészt antiszimmetrikusan viselkedik tömegben, és azon kívül. Valamint ezt pont azóta játssza, hogy visszavonulót fújtam, és nem iszom a szavait.


Köszönöm a választ.

2011. dec. 4. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!