Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint!?

Figyelt kérdés

Én egy bisex csajszi vagyok. Nyáron történt az eset barátnőmmel, hogy kicsit be rugtunk s hát lefeküdtünk egymással. Azt állítja magáról, hogy ő hetero, (közben akkor barátja is volt amikor ez történt ) . Volt minden amit el lehet képzelni ( remek nap volt ) Aztán " elvileg " másnap is akarta, hogy lefeküdjünk, csak én nem mertem kezdeményezni.

Eltelt 2-3 hét, megint ittunk s megint lefeküdtünk egymással. ( Azóta nem volt semmi :( ), de eléggé érdekesen viselkedik mostanába sőt mindig is. Sokszor fogdossa a mellem, fenekem, puszilgatja az arcom a nyakam. Mindig

úgy néz rám, hogy azt elmondani nem lehet. Azt szűröm ki belőle, hogy * csókoljam meg. Egyszer meg tettem (megcsókoltam) aztán mondta többet ne tegyek ilyet. Azóta nem is merem megcsókolni. De közben meg mintha akarná tiszta zavarba ejtő.. :s :( Na mindegy.. Szerintetek hetero lehet, s lehet hogy ez a lefekvős dolog előfordul 3-jára is?? Vagy Létezik az, hogy csak kiváncsiságból tette ezt meg 2szer is ugyanazzal a csajjal? ( velem )


2011. dec. 8. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan South parkos ollózásos téma?
2011. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mus musculus ***** válasza:

Hetero a f*szt, ha az lenne, nem bújt volna ágyba veled, kétszer főleg ne.

Mi is a kérdés tulajdonképpen?

2011. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez érdekelt legfőkébb hogy most akkor bi vagy mivan. Tisztára összezavar. De miért mondta akkor azt hogy " többet ilyet ne " amikor egyszer megcsókoltam... sokszor meg azt látom hogy azt akarja csókoljam meg.. folyton ha a közelébe vagyok ( túl közel hozzá ) becsukja a szemét.. s lehet arra vár csókoljam meg... áhhh tisztára összezavar.. meg ez a folytonos puszi meg mellfogdosás.. :s
2011. dec. 8. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő sem tudja mi van...
2011. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mus musculus ***** válasza:

Hajlam mindenképp van benne. Vess egy pillantást a Kinsey-skálára:

[link]

Szerintem ő valahol a kettes pontnál lehet.

Amúgy miért szexuáltál vele, ha tudtad, hogy párkapcsolatban él? Gyakorlatilag veled csalta meg a barátját.

2011. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő kezdte
2011. dec. 9. 20:45
 7/8 mus musculus ***** válasza:
Akkor neki gratulálok első körben
2011. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy ő csak nem akarja elfogadni ezt a helyzetet. más akar lenni és nem szertné belátni. nem tudja mit is akar.

Szerintem meg kéne beszélned vele.

2011. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!