Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti járnátok roma fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok roma fiúval?

Figyelt kérdés
A szüleitek mit szólnának hozzá? Ha egyébként az illető normális. És ti belemennétek?
2009. máj. 16. 16:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
79%
Pedig vannak normális cigányok is! Én is az vagyok és magyarok közt lakunk! Kultúráltak vagyunk tiszták és kívülről meg se mondanák h én cigány vagyok!!! u hogy ennyi!
2009. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
54%

én igen nemtudom mi bajotok van,pedig őkis ugyanolyan emberek mint bárki más,arról nem tehetnek hogy az egész oirszág ellenük van és hát ezért nem jön össze nekik az az anyagi háttér mint a magyaroknak

mert te egyből érettségit ,pénzt meg palotát kívánnátok az uratoktól

miért a magyarok közt nincsenek műveletlenek??????????

hát nagyon sokan vannak,,és olyanokra nem gondoltok hogy a romák azért lopnap,csalnakmert az ország nem áll ki melletük????

tudjátok régebben én sem voltam oda értük,de aztán lett egy barátom aki roma volt,apámnak nem tetszett ezért elköltöztem és minden jól sült el,öszzeházasodtunk,van két gyönyörű gyerekünk,és már apám is elfogadta mert látta hogy rendes ember ennyi

ami meg a rokonságot illetti nem kell mindenkit egyesével megismerni és megjegyezniróluk mindent,aszthiszed ők tudni fogják te kiféle-miféle vagy???hát nem mikor találkoztok egy ""szia hogy vagytok?"""és kész

ez az én véleményem

2009. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Az én párom is az , félig mert anyukája magyar, de mi már több mint 6 éve együtt vagyunk, soha jobb embert nem ismertem nála. Szerelmes is vagyok még a mai napig is, de ő egy igazi jó ember, nagyon kevés ilyen ember szaladgál a világban sajnos. Nagyon jó az igazság érzete, szeretetre méltó, udvarias, szóval igazi férfi! IMÁDOM!!!!!

2009. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne? Nem a bőrszínen múlik, hogy valaki jó ember-e, vagy sem. Magyarok között is van legalább annyi szemétláda, mint a cigányok között, csak a magyar ember a magyarnak előbb megbocsát valamit, mint egy cigánynak.

Ismerek borzasztóan okos, normális, jófej cigány srácokat az egyetemről, számomra nem lenne probléma, hogy bármelyikükkel járjak.

2009. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
85%

SOHA TÖBBÉ!!!!!!!!!!!!!!


Én magyar lány vagyok 20 éves...felcsinált egy semmire kellő 22 éves roma gyerek (nagy szerelem meg minden) aztán + itthagyott és a családi pótlék meg ilyenek bezzeg kellenének neki! Fujjj.... Hagyd a p.csába!

2009. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
74%
Persze. Ugyanaz az elvárás egy fiúval szemben akár magyar akár roma, akár norvég, akár fekete. A szüleim ugyan néha tesznek szélsőséges megjegyzéseket a romákra úgy általában (ez elég elszomorító amúgy) de biztos hogy az alapján ítélnék meg, hogy milyen ember. Ha szeretjük egymást, és boldoggá tesz, nem lenne ellenvetésük. Apámnak is volt egy cigánylány szerelme gimiben (évfolyamtársak voltak), aztán végül nem ő lett a felesége, és azt a lányt az apám egyik barátja vette később el. Ez a nő gimnáziumban tanít ma, és van egy lánya, aki ugye félig roma. Hát olyan gyönyörűt keveset látni - komolyan irigylem :) - és a jogi egyetemre jár. Ennyit az előítéleteitekről.
2009. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a NEM ítélkezőeket különösen, a vége felé! A többiek úgy veszem észre, hogy nagyon általánosítanak... Ami nembaj, de én jobban szeretem a mélyebb dolgokra kitérő válaszokat. Köszönöm, jó volt olvasni őket!
2009. máj. 23. 11:10
 38/41 anonim válasza:
49%
Persze! NEM faji, hanem személyiség alapon választok társat!!!
2009. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne általánosítás ?

Ha lemész vidékre mondjuk Borsodba vagy Szabolcsba, megízlelheted a roma kultúrát...azzal pedig ne gyertek h szegénység mert a 80 éves nyugdíjasok vidéken a zsákfaluban kertet művelnek, rendben tartják a portájukat a 25-30-40x ezres nyugdíjból élnek, ellentétben a putrisokkal.


Én úgy látom a cigányság két szélsőségre tagolódik: a szélsőségesen bűnöző-élősködőkre és a a kiváló hasznos romákra.De miért az előbbi van túlsúlyban ?

2009. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Mélyebb dolgokat akarsz?

Jó. Kezdjük statisztikákkal.

A cigányok 10%-a börtönviselt. Minden 10. cigány. Ezek általában erőszakos bűnök. (Forrást nem tudok adni. Nézd meg a Tomcat vs. Mérő László vitát. A visszakereshető forrást Tomcat elmondja a vita folyamán, ha érdekel.)

Nézzük tovább. Egy cigány családja elég népes. Tehát jó esélyjel lesz a választott cigány egyik rokona börtönviselt.

Ha egy család egyik tagja erőszakos bűnelkövető, akkor abban a családban valószínűleg valami rossz.


Ha megnézzük a nemzetközi (pl. svéd) adatokat, ahol a bűnözők rasszáról is statisztikát készítenek, akkor láthatod, hogy más országokban is a többségi társadalomhoz viszonyítva a cigányság aránya nagyon felülreprezentált. (forrás: kuruc.info-n keress rá arra, hogy cigánybűnözés. Nem kell a kurucnak hinni. Linkeket ad a hivatalos weboldalakra.)

Ezekből az következik, hogy vagy az összes fehér országtól függetlenül mocskos rasszista és szegíny cigányoknak nőket kell futtatnia (épp most tartóztatták le emiatt az egyik cigányönkormányzati vezetőt) és késelnie (Cosma-gyilkosság, "Maugli", Szögi Lajos (bár őt halálra rugdosták), stb...), vagy a cigányság kultúrájával van valami igen nagy baj.


Persze vannak cigányok, akikre ezek nem vonatkoznak. Igen ám, de ezekről a cigányokról te az életben nem fogod megmondani, hogy cigány, legfeljebb ha elmélyedsz a családfájukban.


Tömören ennyi a véleményem. Olyannal, akin látszik a származása soha nem jönnék össze. Aki meg normális, azon úgy sem látszik.

2009. máj. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!