Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti járnátok roma fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok roma fiúval?

Figyelt kérdés
A szüleitek mit szólnának hozzá? Ha egyébként az illető normális. És ti belemennétek?
2009. máj. 16. 16:57
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Fuh nagyon egyet értek az utolsóval, nagyon jól leírtál mindent szerintem. Én személy szerint nem ismerek normális cigányt, akiről azt hittem, hogy az arról is kiderült egy idő után, hogy nem volt. Pedig aztán nálunk is vannak rendesen. Amúgy meg annak idején próbálták befogadni őket a magyarok, támogatták őket, ingyen házakat kaptak amiket persze kb egy hónap alatt szétaláztak. Ezelőtt sem akartak beilleszkedni és ezután sem fognak, az alapvető együttélési szabályokat nem képesek, nem akarják betartani. Ez meg az én véleményem. Nem arra a kb 2%-ra kéne alapozni akik normálisak, hanem a többi 98%-ra...sajnos, elég szégyen ez az országnak, hiszen messze híres kedves kis országunk a cigány bűnözéstől.
2009. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!