Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti járnátok roma fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok roma fiúval?

Figyelt kérdés
A szüleitek mit szólnának hozzá? Ha egyébként az illető normális. És ti belemennétek?
2009. máj. 16. 16:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%

SOHA.

Ha rendezett is a családi háttere, tegyük fel iskolába is jár, vagy már tegyük fel dolgozik, rendes, állandó állása van, és nem tróger, hanem igényes, tegyük fel, kulturált, akkor se....

gondolj bele a cigányoknál milyen rokonság van...

bekerülsz a femilibe, lesznek vagy 600-an, ebből kb 580 a "hagyományos fajta".

Nomeg nekem fontos a közvélemény, tudom, h nem kellene hogy érdekeljen, mert nem számít alapvetően..de a családomban is kidumálnának a haátam mögött, h kikkel össze nem állok, stb.

2009. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Soha.

a szüleim mellesleg kitérnének a hitükből, apám leordítaná a hajam, anyám csak annyit kérdezne, hogy "miért?". magasról tennék rá, ha az illető "normális", alapból nem tetszenek a khm... romák.

2009. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
91%

Én nem állnék össze egy romával. A szüleim végépp nem örülnének neki, a házba se engednének be még engem se.

Engem nem nagyon érdekel hogy milyen a családi háttere, kultúrált-e ő az én szememben akkor is roma marad. És engem is kifejezetten irritállna ha mgéne jelennem vele az utcán. Meg a beszólások is érdekelnének. Szal úgy értem mint az előző válaszoló.

2009. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
93%
Nem! Csatlakozom az előttem szólókhoz és ez nem rasszizmuson hanem tényeken alapszik nálam.
2009. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
93%

NE! NE! és harmadszor is NE!


sztem egyértelmű voltam :)


jójó barátkozni lehet de azt se vidd túlzása, a végén még befogadnak a családba, de kapcsolat... ááá NEM!

2009. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
93%

nem

azért, mert lehet, hogy ő maga normális, suliba jár, nem lop és a szülei sem segélyekből élnek, de akkor is az a népes rokonság, akik között biztos, hogy megtalálhatóak többségben az olyan romák, akik igénytelenek, nem dolgoznak és nem tanulnak, hamis márkás cuccokban járnak és a környék "menő csávói" és ebből én nem kérek... barátkozni még oké, mert akkor semmi közöm a rokonokhoz, de járni...soha

2009. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
81%
Hamarabb állnék össze a kutyámmal mint egy cigánnyal... még az állatok is tudják hogy csak annyi növendéket hoznak a világra amit fel is tudnak nevelni, ezek meg.... egyébként nyugodtan csináld ha el akarsz kapni valami jó kis hepatitist vagy tbc-t... legalább megismered közelről is a "kultúrájukat"!
2009. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Az eltérő normák miatt. A berögzült dolgokat nem (vagy csak nagy nehézségek árán) lehet megváltoztatni.
2009. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

soha semmiképp bármilyen legyen is az illető

a családom se nézné jó szemmel, én még beszélni se beszélük velük elkerülöm őket jobb a béeksség mindenki maradjon a maga "fajtájánál" 17/L

2009. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk a családban volt ilyen. A mamám ment hozzá egy roma emberhez... azóta fajgyűlölő, messzire elkerüli az ilyen embereket(el is váltak). Lehet, hogy most normálisnak tűnik MÉG, de egy idő után nem tudja megtagadni a származását.

Sóval szerintem inkább gondold át még 2x.

Ja és ha én véletlenül ebbe a cipőbe járnék, akkor anyám tuti inkább zárdába küldene vagy internátusba.

2009. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!