Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha nekem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nekem számít a külső? 17/L

Figyelt kérdés

Csak olyan fiúkkal tudok kapcsolatot elképzelni akik jóképűek és izmosak.


Hiába kedves és aranyos egy srác, ha a fentieknek nem felel meg akkor nem tudok vele kapcsolatot elképzelni.


2011. dec. 11. 18:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Mindenkinek más számít, de ettől kerek a világ.

Én például ugyanígy vagyok az ésszel és műveltséggel.

Szóval ez nem gond. Ha neked ez az elvárásod, akkor ez. Nem igen létezik olyan ember, akinek nincsenek elvárásai.

2011. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Még csak 17 éves vagy, ez még gyökeresen változni fog :D


Amúgy nekem baj. Mert én egyik kategóriába se tartozom :D Pedig ez minden nőnek elvárás :\


Persze alapjában véve nem baj. Ha te is egy sportos helyes csaj vagy, alapvető igény... Ha emellett nem feltétel, hogy kedves és aranyos is legyen, annyi pasit találsz amennyit nem szégellsz :D:D


Én sem tudnék járni olyan lánnyal, aki külsőre egyáltalán nem tetszik...



21F

2011. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mindenkinek számít valamennyire a külső. Senki sem akar olyannal együtt lenni, akihez nem tud fizikailag is vonzódni.
2011. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

A külső ami megfog, a belső, ami megtart, vagy ilyesmi.

Szóval mindenkinek számít a külső, nem lehet együtt valakivel az ember, ha nem vonzódik hozzá.

Az más kérdés, hogy vannak, akiknek igen irreálisak az elvárásai, vagy, hogy képtelen esélyt adni azoknak, akik bármiben eltérnek az ideáltól.

Ha nem akarsz egyedül maradni, tudd, hogy mi az amit még elfogadsz, még ha nem is tökéletes, és mi az ami már nem jöhet számításba.

(csak példaként: az én párom, akit imádok, semmiben sem hasonlít arra ami az én ideálom, leszámítva egykét igazán lényegtelen tulajdonságot. De ettől még vonzónak, sőt szexinek tartom. Az ember tudjon alkalmazkodni!)


22L

2011. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy te egyedül. Ez minden 30-35 év alatti nőre igaz, mert szinte minden nő ezeket a dolgokat keresi. Ha rosszindulatú akarnék lenni, felszínes rbancnak neveznélek, de engem csak a jóindulat vezérel. Teljesen átlagos lány vagy.
2011. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

"A külső ami megfog"

Igen, ez a női szexualitás teljes és kimerítő összefoglalása. Megtarthatja egy ideig a pasi belseje, de ismét jön egy másik akinek a külseje még jobban megdöbbenti és "megfogja".

2011. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ha igazad lenne Lelkek Erdésze, akkor nem lenne ilyen kor alatt kötött házasság, vagy ténylegesen működő élettársi kapcsolat.

Pedig ilyen létezik.

2011. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen ok ami miatt előfordul egyáltalán ilyen az amiatt van mert a nő legyőzi belső természetét és olyat tesz ami természetével ellenkezik. Az igazi "nőies nők" képtelenek voltak megmaradni egy párral.
2011. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Erdészünk 38%-a magáért beszél. :D
2011. dec. 11. 19:11
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha párt lennék, 38% egy jó eredmény. Az már majdnem 40%, ami majdnem az országgyűlési mandátumok fele.
2011. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!