Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha nekem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nekem számít a külső? 17/L

Figyelt kérdés

Csak olyan fiúkkal tudok kapcsolatot elképzelni akik jóképűek és izmosak.


Hiába kedves és aranyos egy srác, ha a fentieknek nem felel meg akkor nem tudok vele kapcsolatot elképzelni.


2011. dec. 11. 18:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem a személyes sértettség beszél belőlem, mert nincs bennem semmilyen érzelem. Csupán az indulattól megtisztult hideg, tudományos ésszerűség.
2011. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a dolgok már nem számítanak szerencsére,de amióta rátaláltam erre az oldalra sokszor azt olvasom, hogy ha azonnal elküldenek valakit, akkor szemét, mert nem adott esélyt,ha ad esélyt és nem jön be mégsem, akkor meg azért szemét, mert hitegette és húzta az agyát.

Melyik a jobb?

2011. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nekem meg nagy a gyanúm, hogy ez a kérdés pusztán provokáció. Nem kevés válasz érkezett már, hideg-meleg, de a kérdező semmit sem reagál...


Valahogy olyan érzésem van, hogy a kérdés feltevője egy huszonéves szűz srác, akit megint elutasítottak, vagy csak ronda mint a bűn és itt járatja a szépeket...

2011. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Esélyt adni még mindig a lehető legjobb magatartás, de csak amennyiben őszinte magatartás. Tehát, noha nem váltott ki rögtön reakciót a nőből, a nő mégsem írja le teljesen a férfit és továbbra is kíváncsi rá. De persze a nők zöme nem ilyen; kell nekik az a megfoghatatlan "varázs", vagyis egy bizonyos fizikum meg kinézet.
2011. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekem is gyanús, hogy csak provokálás, de egész jó kis fórum alakult közben.

Amúgy meg mindenkinek más a szép, nagyon egyszerű leírni, hogy ez itt a "szépek" meg a "csúnyák" ellentéte, de tudni kell, hogy erre mindenki fejében más és más kép jelenik meg.

2011. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

19:58:

Ez így igaz.

De hidd el, vannak olyan "képek" amik mindenkinek szépek :D:D Vagy legalábbis 80%-ban biztos :D

De bizonyítani is tudom :D

Ez kevés embernek nem tetszetős csaj...

[link]


Viszont ez:

[link]


Most érted mire célzok... :D

2011. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Lifeishard ***** válasza:

"Képzeld a férfiak is azért szeretik a nagy melleket és a széles csípőt, mert az a nőiesség szimbóluma, vagyis aki ilyen idomokkal rendelkezik nagyobb valószínűséggel tud majd megszülni egy egészséges babát.

A nő meg természetesen olyan férfit keres, aki izmos, vagyis meg tudja védeni.

Erre a mai világban persze nincs akkora szükség, de evolúciósan akkor is bennünk van.

Szóval ne csak a mondat első felével foglalkozz, miszerint a külső, ami megfog, mert a folytatása ugyanúgy igaz."

Nagyon egyetértek vele.

A külsőből vonják le az emberek az első következtetést, mert nem tudnak máshogy tenni, amíg nincsen más input, és ezt nem lehet felróni senkinek. Olyan pedig szerintem nincs, hogy valaki senkinek ne tetsszen. Különben is, a külsőnkön sokszor egyszerűbb változtatni, mint a belső tulajdonságainkon. Erre a legékesebb és legkézenekvőbb példa, hogy ha valaki a fejébe veszi, hogy ő nem néz ki elég jól, és páran hiába próbálnak tanácsot adni, hogy cimbora, a külső ugyan fontos, de ha belül fejlődsz, változol, megérted, mi miért van, hidd el, lesz csajod, azt mondják, hogy áhh, ez baromság.

Ha a Kérdező tényleg az, akinek mondja magát, rájön majd, hogy később megváltozik a dolog, és olyannal is tud kapcsolatot kiépíteni, aki kevésbé jóképű/izmos.

Lelkek Erdésze, kíváncsi vagyok valamire. Külsőre én egyáltalán nem voltam a párom esete, pedig nem vagyok ronda és izmos is vagyok, noha nem vagyok kigyúrt állat. Most pedig fülig szerelmes belém, és nem azért, mert érzelmileg éretlen, vagy egy hülye p..csa, pont ellenkezőleg, az egyik legjobb ember a világon, hatalmas szíve van és normális értékrendje. Ha pedig már "tudományosan" közelítesz, keresd a helyes tudományt, és rájössz, hogy érzelmek nélkül, hidegen nem lehet a nőkhöz közelíteni, hiszen pont hogy az érzelmeiken keresztül kell megfogni őket, csak a külső ehhez nem elég (akinek mégis, az, ha nem változik, egyedül és öregen fog meghalni, és a fiatalon sokat hangoztatott "csak egy életét" fogja átkozni).

2011. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!