Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha nekem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nekem számít a külső? 17/L

Figyelt kérdés

Csak olyan fiúkkal tudok kapcsolatot elképzelni akik jóképűek és izmosak.


Hiába kedves és aranyos egy srác, ha a fentieknek nem felel meg akkor nem tudok vele kapcsolatot elképzelni.


2011. dec. 11. 18:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Azért én eléggé nőiesnek tartom az ismerőseim zömét.


Természetes, hogy legelőször külső alapján választ az ember, hiszen mindenki ezt látja meg először, de ez még nem jelenti azt, hogy csak a külsőre tökéletes embereknek van esélyük.

2011. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Persze, csak hogy nem párt vagy :)

Itt a 100-hoz viszonyítva ez elég csekély :)

2011. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én csupán azt állítom hogy a nők zöme első benyomás alapján választ. Az olyan nő ritka aki saját első benyomása ellen választ párt, azaz, úgy választ párt hogy külsőleg nem tetszik neki de "majd meglátja" hogy tud alkalmazkodni a helyzethez. Ilyenre csak egy pasi képes, vagy egy kényszerházasságban élő nő Indiában vagy Szaud Arábiában.
2011. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

El ne képzeld.

Nektek férfiaknak és épp ilyen igényeitek vannak, épp ugyanilyen fontos az első benyomás.

Csak ugye ha eluralkodik a szexhiány, akkor az egy kissé erősebb. Olyankor pedig már kínálja magát az ismerkedés lehetősége.

2011. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

19:19

Tehát gyakorlatilag egyetértesz válaszommal? Te sem tudsz elképzelni ilyen nőt az említett kultúrkörökön kívül? Mi történt a máshoz való alkalmazkodáshoz, a kötelességtudathoz? A női emancipáció katasztrofális bevezetése óta hiába keressünk olyan nőt akinek nem számít a külső vagy az az áhítozott "első benyomás"?

2011. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Hanariko ***** válasza:
Még hogy csak a pasi képes erre.. szerintem pont hogy ők nem XD
2011. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ez már majdnem olyan, mintha azt mondanád, hogy egy nő képtelen őszintén szeretni, csak egy férfi.

Képzeld a férfiak is azért szeretik a nagy melleket és a széles csípőt, mert az a nőiesség szimbóluma, vagyis aki ilyen idomokkal rendelkezik nagyobb valószínűséggel tud majd megszülni egy egészséges babát.

A nő meg természetesen olyan férfit keres, aki izmos, vagyis meg tudja védeni.

Erre a mai világban persze nincs akkora szükség, de evolúciósan akkor is bennünk van.

Szóval ne csak a mondat első felével foglalkozz, miszerint a külső, ami megfog, mert a folytatása ugyanúgy igaz.

Ha már valakit közel engedünk magunkhoz, kiderülhet, hogy a belső értékei olyanok-e amilyenek számunkra megfelelőek (egyszerűen: egy izmos férfiről is kiderülhet hogy buta,bunkó vagy akár, hogy hihetetlenül művelt és kedves.)

Emiatt lehet, hogy a mai világban már a legtöbben esélyt adnak a nem pont tökéletes embereknek is, mert lehetséges, hogy okos, kedves stb. Amúgy ez is kicsit a külsővel függ össze, nem véletlenül mondják azt, hogy valakinek olyan okos, kedvesek a szemei.


22L

2011. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én meg azt veszem észre, hogy a szép lányok sokszor belül a legcsúnyábbak, de ez még lett senki által sem kísérleti úton bebizonyítva. De továbbra is megerősítést nyert állításom, mely szerint a "nyugati" nőkre nem jellemző a türelem azokkal a férfiakkal szemben, akik nem keltik fel külsejükkel az érdeklődésüket.
2011. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
amíg nem használod ki és nem hülyíted az átlagos srácokat, amíg őszinte vagy velük addig nincs gond.
2011. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem téged alaposan felültethetett már egy (vagy több) szép nő, és ezért általánosítasz.

Márpedig, ha te is a szép nőknél próbálkozol, éppen olyan vagy, mint az általad belül rondának tartott szépek.

2011. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!