Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel merjem vállalni előtte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel merjem vállalni előtte, hogy kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
Szerintem kicsi a mellem:S a barátommal már majdnem egy éve járunk, és már régóta szexelünk is, de mindig csak sötétben vagy úgy hogy ő nem lát engem:S ez elég zavaró neki is meg nekem is...de nem birok előtte teljesen mesztelenül lenni úgy h lát is mindent...tudom hogy elég ciki meg minden de túl szégyenlős vagyok hozzá mert zavar h kicsi:S és félek h ő se úgy nézne rám mint eddig...pedig tudom h szeret nagyon és mondta is h megbízhatok benne, semmi nem változik és ő örülne ha nem szégyelném magam előtte...:S nem tudtok valamit tanácsolni amitől feloldódnék?:S
2009. máj. 16. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen problémázol,gondolom megszokta fogni a melleidet,tehát tudja,hogy mekkora.Akkor miért lenne baj,ha látja is?
2009. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan kicsik a melleim, hogy a legkisebb méretű melltartóba sincs mit beletennem. Én is ugyanezzel a problémával szenvedtem, amivel te, mondjuk annyi különbséggel, hogy mi akkoriban még nem szexeltünk. Amúgy nem értem, ha már lefeküdtetek, akkor csak megfogta a melleid, nem? Vagy tényleg vaksötétben csináltátok és nem engedted hogy hozzáérjen? Amúgy hidd el, emiatt nem fog elhagyni a barátod, és nem fog benned csalódni sem:) én annak idején megfogadtam magamnak, hogy amíg nem "nő meg" a mellem, vagy nem találok ki valamit annak érdekében, hogy nagyobb legyen, addig a barátomnak nem mutatom meg. De már nagyon látni akarta, ezért kénytelen voltam elmondani a félelmem.. nagyon nehéz volt, de megtettem. Ő erre úgy reagált, hogy nem az számít, mekkora, hanem hogy az enyém, és mivel ő engem szeret, ezért neki nagyon is tetszenek az én melleim:) azóta az önbizalmam is kissé megnőtt, most hogy tudom, elfogad olyannak, amilyen vagyok:)
2009. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezés közben nem szokta megfogni a melled? Vagy nem szokott rád feküdni? Ha igen, akkor valószínűleg tudja, hogy kb. mekkora a melled. Meg amúgy is azért lehet csalni melltartókkal, de egy 70A-sból nem csinál az ember sehogysem 90C-st. Szóval mutasd meg magad nyugodtan. Nagy meglepetés nem fogja érni. Egy kapcsolat attól szép, hogy ott megbízhatsz a partneredben teljesen. Szerinted hogy esik neki, hogy te nem bízol benne? Nem fog változni semmi, maximum még jobban fog szeretni, mert érzi, hogy most már tényleg megbízol benne. Ne butáskodj már! Ő a barátod! Szeret téged, és elfogad.
2009. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus vacsorát, kirándulást, sétálgatást tudnék javasolni jó sok vörösborral. ;D

Tényleg.. Sokat segíthet, ha egy kicsit spicces vagy. Segít feloldódni, s ha már egyszer lebontottad ezt a falat magadban, később könnyebben fog menni alkohol nélkül is. :)


Amúgymeg tényleg nincs mit szégyelni. Régóta vagytok együtt, ismeritek egymást, Ő már elfogadott olyannak amilyen vagy, és 100%-osan biztos vagyok benne, hogy tisztában van a paramétereiddel. :)

2009. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vállald fel előtte. nekem is 70A a melltartóméretem, mégsem volt sosem ezzel kapcsolatban semmi problémám. A barátom (öt éve együtt vagyunk) így imád és szeret. Hidd el, hogy a barátod meg fog őrülni a melleidért, hogyha végre egyszer láthatja és tapinthatja őket.
2009. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtsd el ezt a problémát.

Nekem ugyan nagy a mellem,de léggé lóg.Sokáig nagyon zavart.Aztán 19 éves lehettem,amikor rájöttem,h jobb,ha elfogadom magam.Azóta nem hisztizek miatta.Szültem egy gyereket,és a szoptatás tovább rontotta,az addig sem szép helyzetet.De nem érdekel.Ha valaki szeret,szeressen így is.

A feloldódás általában az alkoholtól jön meg,de a pia helyett jobban jársz azzal,ha elfogadod magad úgy,ah vagy.

2009. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fogta már meg, meg feküdt is rám:) csak vhogy úgy érzem h ha látná az ugy más lenne...:S!! De köszönöm szépen a válaszokat:) máris jobban érzem magam:)
2009. máj. 16. 22:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne aggódj. nekem is nagyon kicsik, mióta foggátlót szedek nőtt egy kicsit talán...

eleinte én is nagyon paráztam, mit szól majd hozzá az aktuális pasi, de idáig 2 komolyabb kapcsolatom volt, és mind2 barátom megőrült érte, pont mert kicsi! és a fiú haverjaim is mind azt szokták mondani, hogy a kicsi formás a legszebb!

2009. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg van egy Amorf Ördögök szám, amiben azt énekli a pasi, hogy "ha kicsi, ha nagy, nincsen a világon szebb mint a cici". :)
2009. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges problémázás, noha tudom, hogy ez neked halálosan komoly. Más a női agy és a férfi agy. Szex közben úgyis lát téged a tapintás által a fantáziájában. Szerinted nem nézett meg jól téged ruhában, mielőtt udvarolt volna neked? Egy férfi jól akarja látni a párját szex közben, mert az izgatja fel. Add meg ezt neki!
2009. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!