Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel merjem vállalni előtte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel merjem vállalni előtte, hogy kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
Szerintem kicsi a mellem:S a barátommal már majdnem egy éve járunk, és már régóta szexelünk is, de mindig csak sötétben vagy úgy hogy ő nem lát engem:S ez elég zavaró neki is meg nekem is...de nem birok előtte teljesen mesztelenül lenni úgy h lát is mindent...tudom hogy elég ciki meg minden de túl szégyenlős vagyok hozzá mert zavar h kicsi:S és félek h ő se úgy nézne rám mint eddig...pedig tudom h szeret nagyon és mondta is h megbízhatok benne, semmi nem változik és ő örülne ha nem szégyelném magam előtte...:S nem tudtok valamit tanácsolni amitől feloldódnék?:S
2009. máj. 16. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, olvass már vissza kicsit!

Annyiszor leírtuk már,és olyan szépen...


Ne kínozd szegény fiút azzal, hogy nem mutatod meg magad! Még a végén bele fog őrülni, aztán mit kezdesz vele?

Egy jó hangulatvilágítás, aztán engedd, hogy ő húzza le a ruhádat... ettől olyan izgatott lesz, hogy Tündér Ilonának fog téged látni :-)

És ilyen világításban az se gond, ha pirulsz: nem látszik.

2009. máj. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
És arra nem gondolsz, a barátodnak milyen rosszul esik, hogy nem adod neki teljesen magad? Pedig a szex erről szól! Biztos kiérdemelte már a bizalmadat, és már a kezdetektől nem kellett volna ezt így túlmisztifikálnod, most aztán arról beszélsz, hogy bármi is "megváltozna", ha meglátná a melled... Szerinted nem már így is pontosan, hogy milyen? Tudod, más érzékszervei is vannak, nem csak a szeme... Szóval mindketten boldogabbak lesztek, ha abbahagyod ezt a kicsinyeskedést, hidd el, imádni fogja a cicid, és ez még neked is segíteni fog, hogy elfogadd! /egy igazán kismellű lány/
2009. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozhatnál azzal, hogy fokozatosan egyre világosabb és világosabb lehetne a szoba világítása. Először félhomállyal kezdj aztán mehetsz egyre messzebbre. Így fokozatosan hozzászoknál a helyzethez és le tudnád vetkőzni a gátlásaidat. Amúgy meg szerintem nincs miért aggódnod.
2009. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért kérdeztem. Mert tudom, hogy neki sokkal jobb lenne ha látna( vagy most még úgy gondolja xD) de én meg félek/féltem ettől. De úgy érzem ezek a válaszok nagyon sokat segítettek:)
2009. máj. 17. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!