Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokban mikor "dől el",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokban mikor "dől el", hogy tetszik-e nekik a fiú vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 15:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
első pillantásra
2011. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy tetszik-e a másik, az mindkét nemnél első pillantásra dől el.


Viszont észrevettem egy másik érdekességet. Miszerint, hogy az illető mikor dönti el a másikról, hogy komoly kapcsolatot is szeretne tőle. Persze most általánosítani fogok, ami végülis nem tudom miért baj, hiszen nem azt mondom, hogy mindig így van, hanem általában. Persze vannak kivételek. (Akik mindig az oldalon lévők közül kerülnek ki /trololol/)


Szóval ez a dolog a fiúknál idővel történik meg, ahogy megkedveli a lányt, ahogy megismeri stb.


A lányok viszont már legelső pillantásra elhelyezik valahova az illetőt. Persze át lehet kerülni egyik halmazból a másikba, de elég nehéz. Tehát már az elején eldöntik, hogy ők ahhoz a fiúhoz hogyan fognak viszonyulni. Csak haverkodni fognak vele (barátzóna), vagy mindent megtesznek azért, hogy összejöjjenek a fiúval. Persze mindezt úgy, hogy úgy tűnjön, hogy a fiú jön össze vele.

2011. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, mesém mondanivalója, hogy emiatt az első benyomás kibeb@szottul fontos a lányoknál. Ezt a kis lurkóknak üzenem.
2011. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bizonyos ismeretség után.
2011. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés. A szimpátia az rögtön eldől, tényleg igaz a három másodperc. Azonban az, hogy mint pasi tetszik-e... nálam később. Pl. van egy srác, kétszer találkoztunk baráti társaságban, beszéltünk pár szót, de ennyi volt. Aztán elkezdtünk chatelni, majd személyes is találkoztunk (csak mi ketten), és akkor kezdett el tetszeni. 25N
2011. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

3 véglet van

-amikor pl.évekig vagy akármeddig ismeritek egymást és egyszer csak a lány rádöbben,hogy szívesen lenne "a" fiúval többet de még ő sem 100%os benne h mit érez

-azonnal,max.1 óra de az már irtó max. ha első látásos

-pár találkozás vagy pár óra is elegendő lehet még egy olyan lánynak is aki nehezen esik szerelembe.


Én alapból egy olyan lány vagyok aki nagyon könnyen szerelembe esik de úgy 2 hete meg ismertem egy nálam 3 évvel idősebb fiút és akkor rádöbbentem,hogy kikről eddig azt hittem,hogy szerelmes voltam beléjjük valójában csak egy kicsit megtetszett de semmi több.Mert amikor az a különleges fiú ért hozzám és az a különleges fiú szólt hozzám valahogy teljesen más volt mint az az "elolvadok de szexy srác kell nekem" érzés.A szavai inkább simogatók voltak megnyugtatóak és egyszerre felpezsdítő és nyugtalanító hatást ébreszt.Az érintése méllyen áthat és ha mondhatom a csontomig érzem ahogy rá teszi a combomra a kezét és nagyon megnyugtató és élvezetes az érintése(perverzek ne értsétek félre ez inkább romantikusan!)vagy ahogy fekszek és oldalasan rátámaszkodik a kezével és a fejével a hátamra(ne értse félre senki egy barátnőm bátya a számomra különleges fiú és amikor náluk aludtam át mentünk az ő szobájába TV-zni és bejött hozzánk ezért "feküdt" ugymond félig féloldalasan enm tom h magyarázzam el a hátamon)De azaz érzés felbecsülhetetlen volt.Szóval fiúk ha tetszik egy lány IGENIS menny érte harcolj érte és közeledj.Ne félj esetleg amiatt h ő nem érez úgy akkor megfogja mondani de tudjátok fiúk a lányok álltalában szavakkal beszélnem és azt várják,hogy ti mint fiúk pedig szavakkal és tettekkel egyaránt.Mert higgyétek el 10ből 1 lány megy oda a szerelméhez az 1.fázisba,hogy ő csokoljon meg téged.De a többi 9 azt várj,hogy lépj és tegyél érte valamit,higgyétek el értekeljük mi lányok :)

13L

2015. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!