Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Seb a nemi szerv mellett?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zakumarci kérdése:

Seb a nemi szerv mellett?!

Figyelt kérdés

A herezacskóm mellett mellett a hajlatnál egy vörös folt van pár napja. nem tudom mi ez, viszket olyan mintha valami kiütés v nem tudom mi lenne.

Tudom legegyszerűbb válasz rá, hogy mennyek dokihoz de azért az ember nem szeretek ilyen dolgokkal orvoshoz járni meg fölöslegesen nem is akarok.

Valami ötlet?


2011. dec. 13. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség ezzel orvoshoz menni.

Voltál valakivel együtt óvszer nélkül az utóbbi időben?

Egyébként fáj ez a folt?

2011. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet valami gombás fertőzés. Kend be Canestennel, ha nem használ akkor irány doki.
2011. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez más mint nálam, nekem egy izzó vasdarab égette meg a lábamat, épp a farkam mellett nemsokkal,szerencsém volt,már amenyire ez szerencse,de játhattam volna rosszabbul is.
2011. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem, nem fáj. A hajlatban nincs csak a combhoz kifele egy félkörnyi. Inkább viszket minthogy fájna.

2011. dec. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!