Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Five Star kérdése:

Szerintetek hülye vagyok, hogy kihagytam a lehetőséget egy egyéjszakásra?

Figyelt kérdés

Szombaton elmentünk bulizni, és eléggé összemelegedtünk egy lánnyal, azt tudtam már korábban is, hogy bejövök neki csak én nem akartam tőle semmit, mert volt már pár barátja, nem az a nehezen kapható típus :P Na mindegy most ittunk kicsit, meg így alakult, aztán eljött hozzánk, és smároltunk meg minden, viszont amikor a szexre került volna a sor, akkor valahogy nem akartam így, meg én még nem is voltam lánnyal, és elsőre pláne nem így szeretném :$ De amúgy sem! Volt már amúgy barátnőm, csak nem feküdtünk le... na mindegy végül csak aludtunk :P

Aztán kérdezte egy haverom, hogy mi volt, mondtam neki, és azt mondta, hogy tök hülye vagyok, meg hogy egy ilyen lehetőséget ki kell használni egy fiúnak, meg nem is rossz csaj, aztán most már én is kezdek úgy lenni, hogy mekkora hülye voltam XD Nem tudom mit kellett volna akkor csinálni.

Szerintetek mi lett volna a helyes? Ti mit csináltatok volna?

18/F


2011. dec. 20. 11:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
képet ide is dobhatnál:D
2011. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Antimod ***** válasza:
Nem dugtad meg a mindenki kurv@ját. Nem vagy hülye, csak igényes.
2011. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Biztos nem lett volna belőle tartósabb kapcsolat? Kép jöhet, meg elérhetőség is :D
2011. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van de gyorsan nézzétek meg mert mindjárt leszedem nem akarom h kiderüljön h kérdéseket írok ki róla :P

2011. dec. 20. 12:03
 15/30 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem hülye vagy!!! Megnéztem a képet.
2011. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
nem tetszik
2011. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Te nem ittál a bulin?
2011. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Leszedtem és még elküldtem tíz ismerősömnek is. :D
2011. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Dehogynem ittam...
2011. dec. 20. 12:07
 20/30 A kérdező kommentje:
Ne küldözgesd már nem azért raktam ki bakker...
2011. dec. 20. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!