Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Five Star kérdése:

Szerintetek hülye vagyok, hogy kihagytam a lehetőséget egy egyéjszakásra?

Figyelt kérdés

Szombaton elmentünk bulizni, és eléggé összemelegedtünk egy lánnyal, azt tudtam már korábban is, hogy bejövök neki csak én nem akartam tőle semmit, mert volt már pár barátja, nem az a nehezen kapható típus :P Na mindegy most ittunk kicsit, meg így alakult, aztán eljött hozzánk, és smároltunk meg minden, viszont amikor a szexre került volna a sor, akkor valahogy nem akartam így, meg én még nem is voltam lánnyal, és elsőre pláne nem így szeretném :$ De amúgy sem! Volt már amúgy barátnőm, csak nem feküdtünk le... na mindegy végül csak aludtunk :P

Aztán kérdezte egy haverom, hogy mi volt, mondtam neki, és azt mondta, hogy tök hülye vagyok, meg hogy egy ilyen lehetőséget ki kell használni egy fiúnak, meg nem is rossz csaj, aztán most már én is kezdek úgy lenni, hogy mekkora hülye voltam XD Nem tudom mit kellett volna akkor csinálni.

Szerintetek mi lett volna a helyes? Ti mit csináltatok volna?

18/F


2011. dec. 20. 11:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,ittál is,jól is néz ki,ahogy írtad nem is túl tapadós...ha ezt nem dugtad meg akkor Te mást sem fogsz...aki lány.:-)
2011. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Bakker, lemaradtam. Nem tudod üzenetbe bemásolni?
2011. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

De igen meg fogok csak kapcsolatban! Na jó mondjuk én se tudom már miért nem feküdtem le vele vagy mit kellett volna csinálni XD


Több embernek nem szeretném elküldeni a képet, így is megbántam, hogy kitettem, mert nem mindenki k.rvája csak volt már együtt pár emberrel :P És nem szeretnék azért megalázni egy lányt, mert bejövök neki és le akart velem feküdni, meg kicsit lazábban kezeli az ilyesmit.

2011. dec. 20. 12:30
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, ha olyasvalakivel szeretnéd elveszíteni, akit szeretsz. Lehet, hogy a legtöbb fiú nem így gondolja, meg hogy minél több csajt meg kell dugni fiatalon stb, de azért nem mindenki ilyen.

Én például mindig is komoly kapcsolatot kerestem, és mikor lehetőségem lett volna rá, akkor sem mentem be egyéjszakásba.

Az első lányt, akivel voltam, szerettem, de ma már tudom, hogy ott inkább a "férfivá válás" vezényelt, hogy megtörténjen a dolog. Akkor 16 éves voltam, a lány is, és 3 hónap után feküdtem le vele (ő már nem volt szűz). Tökre izgultam, és nem igazán a szerelem foglalkoztatott... Közben még a postás is becsengetett. Aztán még 2 évig a lánnyal voltam, és annyira nem volt jó a szex, bár amíg szerettem, addig kibékültem a heti egy alkalommal, mindig ugyanabban a pózban... De a végén, mikor már elegem volt belőle, akkor nem is kívántam, fél év alatt kétszer szexeltünk. Pedig megkaphattam volna, ha dugni akarok egyet. De nem akartam. Nem volt kedvem olyannal, aki (már) nem szeretek.

Aztán megismertem a mostani barátnőmet 18 évesen, aki másfél évvel fiatalabb nálam. Őt elég vallásosan nevelték, és elég gátlásos is volt- pl megcsókolni csak 1 hónap ismerkedés után engedte magát, pedig én már az első randi után próbálkoztam... Aztán mikor összejöttünk, el is mondta, hogy ő még szűz, és ne várjam, hogy az első adandó alkalommal ágyba bújik velem, mert még nem érezi magát elég érettnek az ilyesmihez. Teltek a hónapok, szép lassan sor került a pettingre, sőt, orális kényeztetésre is. Ő volt az első, aki ilyesfajta gyönyörökben részesített. Végül 1 év telt el, mire beadta a derekát. Csodálatos volt az az éjszaka, életem egyik legszebbje. Úgy éreztem, én is akkor veszítem el igazán a szüzességem- mert igazi, mély, szenvedélyes szerelemmel szerettem őt. Az érzés azóta sem múlt el, és nem is vágyok más nőkre, nem akarok másokat kipróbálni, mert nekem ő a tökéletes.

Szóval hidd el, nem szégyen, ha nem döntesz meg egy csaj t egyből, aki az ágyadba bújik, és nem hülyeség. Szerintem sokkal többet nyújt egy igazi, szerelemtől túlfűtött szeretkezés, mint egy szex valakivel, aki tetszik.

Szerintem érdemes megvárni a lányt, akit igazán szeretni tudsz!

22/F

2011. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Bár már nem láttam a képet, de így is megmondom, hogy jó hülye vagy.
2011. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ne bizonytalanodj el magadban! Te úgy érezted hogy így a helyes, és ez szerintem becsülendő! A párom, még én előttem nem volt senkivel, lett volna rá lehetősége, de őt is, mint téged az érzései visszafogták, mert ő sem úgy akarta volna először, ha valaki olyannal aki iránt többet érez. És tudod, ez az, ami miatt igazán meg tudom becsülni! Mert nem feküdt össze bárkivel csakazért hogy elveszítse. Kevés ilyen srác van, nehogy kiállj a sorból! Csak azért mert más másként csinálta volna, nem kell neked is úgy tenni. És ne érezd magad hülyének, légy büszke magadra, ezt nem szégyellni kell, ha meg valaki ezért azt mondja hogy hülye vagy, hát azzal nem barátkoznék. Tudod az is más, ha valaki azt mondja hogy én nem így tettem volna, de ha neked ez a véleményed az is ok, de ha valaki nem így tett volna, és ezért hülye azt nagyon tudom utálni! Mindenki maga döntse el és a barátok Elvileg megértik, mások vagyunk és fogadjuk el, szerintem így kéne lennie.

Szóval ne hagyd magad befolyásolni, és ha megtalálod Azt a lányt, majd nagyon fog érte becsülni hidd el nekem!:)

Ettől nem hülye vagy, hanem különleges :)

2011. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Jól mondta az előzőek egyike, nem vagy hülye, csak igényes. :) Egyébként is, ilyen helyzetben, ilyen lánnyal, csak gumival lehet. Akkor meg már inkább verd ki, jobban jársz.
2011. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Aki kihagy egy egyéjszakást, az hülye. Kivéve, ha van valakije.
2011. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Egy házibuli után a legjobb pasi hívott magához, de nem mentem. Élhettem volna vele, de nem mertem. Akarni se akartam (szűz vagyok). Hülye vagyok? Nem gondolom ezt, mivel üres lett volna az egész, abból meg nekem semmi élvezetem nem származna.
2011. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem nagyon is jól tetted,és nem igaz,hogy a fiúknak kevesebbet jelent a szüzesség elvesztése,ez teljesen egyén függő. Viszont azt szeretém tanácsolni,hogy ha elveszíted akkor szerelemből tedd és ne azért mert akkor van rá lehetőséged. A haverok meg godnoljanak amit akarnak..ennyi.:)
2011. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!